Přejít na výpis diskuzí

Sabina Křováková

OSOBNOST 11.5.2013 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny její písně jsou buď na jedno brdo nebo studiově upravované! Holka je to hezká, navíc snad nebude hloupá, hlas jakžtakž, troufám si spravedlivě říci průměr, což bohužel pouze stačí na jednochuť typu suprstár! Na druhou stranu je pravda, že daleko horší zpěváci jsou daleko viditelnější, a to je zarážející, jakým směrem se hudba ubírá!
  • hodně štěstí a zdraví když si vzpomenu na ten ročník superstar moc jsem si přál aby vyhrála a stalo se *1* *2* *15*
  • Sabi seš fakt nej bezvadnej hlas styl ale ty si vyjímečná a krásná i z venku a i zevnitř
  • Moc Vám všem děkuju!:-)
    Kdyby jsem mohla cokoliv pro vás udělat, co by Vás potěšilo, tak napište, budu moc ráda :-)Doufám, že se co nejdříve uvidíme na koncertech :-)
    S pozdravem
    Sabina
  • Sabina je náhodou dobrá ... asi nemáte hudební sluch takový to člověk má něco v sobě ..... *3*
  • zpiva docela dobre ale me se vic libila bud virginie bubernikova a nebo veronika styblova ty umeli o hodne vic zpivat nez sabina krovakova oni dve umeli nejvic zpivat v superstar
  • Sabina to nemněla vyhrát!!!!! Martin šafařík!! to mněl vyhrát!!!!, ten se stejně uplatní více!!! více než Sabina Křováková!! A doufám že Sabina nebude zpívat nikdy v Písku!!. Sabina Křováková( Joplin)!! je Super Stár na nic!!!.
    • tak jsi měla Martinovi poslat hlas když jsi tak chytrá náhodou byla dobrá a výhru si zasloužila
  • je pekna a pekne spievala v superstar aj ked so drzala palce kristine debnarovej *13* *10* *10* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *3* *15* *1* *2* *12*
  • Sabině jsem fandila ve SUPERSARS a vyhrála má Sabču moc ráda kdo jí nemá rád tak rači nic nepíšu *14*
  • Sabi jsi nejlepší *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit