Přejít na výpis diskuzí

Sabina Laurinová

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi super a fandím ti

    Ahoj Sabino, velice si tě vážím a smekám. Jsi vynikající herečka, které má co prožitek co říct a to se mi velice líbí. Nemáš nějaké své stránky? Je mi jasné, že se neozveš, ale jsi opravdu fain. Hodně zdraví Tobě i Valentýnce, Jakub /24/ *14*
    • Re: Jsi super a fandím ti

      *7* je divná ted o ní nejde slyšet prostě blondýna no
  • Muzikál-Jack Rozparovač

    Ahojky moc ses mi líbila v muzikálu Jack Rozparovač!! *15*
    • Re: Muzikál-Jack Rozparovač

      dik *15*
  • baf

    Ahoj Sabino,myslim si ,ze jsi v pohodě.Jak se maš???Napis mi
  • gratulace

    Ať je Vaše holčička,krásná jako růžička,ať Vám štěstím jenom kvete,láskou na ni nešetřete.Hodně štěstí oběma a Tvé rodině *4* *4*
  • Úsměv

    Ahojda.Máš nádherný úsměv. Doufám,že už budeš mít to pravé štěstíčko v osobním životě. Rádi Tě uvidíme se znovu smát. Jirka a spol z Hradce Králové. *4*
  • Ahoj Sabino. Jak se Ti líbilo v lázních? Měli jsme ten pocit, že jsi nějak málo chodila plavat do bazénu. Můžeš přijet někdy na víkend a spojit plavání s pařbou dobré party plavčíků. Zdraví Tě celý kolektiv a pokud Tě napadne něco vtipného, pošli nám pohled.
  • :-))

    Sabinu mam moc rada..je to skvělá herečka a má moc hezky a roztomilý deti..preji mnoho úspěchů..s pozdravem Jana *3*
  • Zdravim

    halo nezná někdo meila na Sabinu Laurinovou?
  • Pozdrav

    Ahoj Sabo,
    Ty si to alespon nekam dotahla jako muj bracha!(Matysek)
    Hodne stesti Tobe a Valentynce!
    Sasa z Vapencovy 11!
  • svatba

    Mimi ti přeji, ale nemáš špatné svědomí,když přebíráš partnery známým jako Jovana teď Líbě? Co na to Kateřina, Evča a Šutkovi................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit