Přejít na výpis diskuzí

Sade

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sade je velmi talentovana ona jenom otevre hubu a vsich jsou uneseni z jejiho krasneho hlasu klidne bych chtela na jeji koncert verim ze by si jeji koncer vsichi uzili a ne jenom jaa *1* a kdyz se na ni podivam tak vypada velmi mlaade
  • sade je velmi talentovana to se musi uznat *1*
  • Jméno

    Ptala jsem se hodně lidí a každý mi říká něco jiného... jak se čte její jméno? *7*
    • Re: Jméno

      ....já jí mám vždy spojenou s vyslovením jejího sade jako "šáde"...
      • jj čte se to šáde *3*
  • písně ke stažení?

    kde stáhnu její písně?
    • beatta

      Re: písně ke stažení?

      U mně:)))
  • sade number one

    její hlas je nádherný,její skladby jsou pro mě útěk z reality, vždy když mi je smutno pustím si jí a je mi líp. je to prostě number one *4*
  • je to bombová zpěvačka

    to si děláte kozy?je to jedna z nej zpěvaček na světě.ještě možná Heather Small.krása nesmírná.já ji prostě mám hodně rád,i když mě do ní dělá Jíří Ch.Pozdravuji Sade.P3
  • nevim

    sade hm tažká hudba, ale dobra *5*
  • Sade

    Konzertuje jestě?? *8* Já chci na konzeeeert *3*
  • SADE je jednička!

    SADE znám už hodně dlouho a je to vynikající zpěvačka s absolutním sluchem-to pro ty méně informované!Je to vynikající poslechová muzika vhodná nejen k relaxu...Pro mě jednoznačná favoritka!! *3* *14*
  • Má hlas jak chlap

    písničky super - mluvim o albu z roku 2000 - ale já myslela že to zpívá chlap, a až asi po třetím poslechu toho alba jsem zjistila, že je to ženská. *1*
    • ty si pako jak si na to prisel nema hlas jako chlap
    • Re: Má hlas jak chlap

      V první chvíli mě to také napadlo, ale je naprosto skvělá - jako zpěvačka i jako osobnost *4* Právě koukám na DVD Lovers Live. Nááádhera!
    • Re: Má hlas jak chlap

      nema hlas ako chlap
      • toho jsem si take vsimla ale jak zpiva tamk ma tenky ale jak mluvi normalne tak ma hrubsi hlas ale urcite ne jako chlap
      • Re: Re: Má hlas jak chlap

        Nemá hlas jako chlap, je to ženská se vším všudy-nádherný hlas,nádherná žena,pracovala jako modelka.
      • Re: Re: Má hlas jak chlap

        Jj, ma hlas jak chlap. *9*
        • Re: Re: Re: Má hlas jak chlap

          Néééééémáááááá A .
          • Re: Re: Re: Re: Má hlas jak chlap

            to víš že nemá *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit