Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Sagvan Tofi bol najlepší v Kamarád do deště 1 a Kamarád do deště 2 : Příběh z Brooklynu, ale už je padlá a vyhaslá hvezda aj kvôli alkoholu

  • Luky1987
    Sagvan Tofi je padlá a vyhaslá hvezda
  • Přesně tak. Taky ho mám ráda, je to charismatický chlap . A ráda ho poslouchám. A komu se nelíbí,tak ať si ho,nevšímá . Jednoduché jak facka.
  • Sagvan vypadal dobře a je do ted dobrym chlapem ma hezke filmy a pisníčky
  • nika1991
    *14*
  • Luky1987
    Sagvan Tofi je nejlepsí ve filmech Kamarád do deste 1 a Vítr v kapse. Ale uz tedka vypadá hrozne z toho alkoholu, skoda
  • Já ho viděla na živo.Vypadal jak cigoš z popelnice!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Luky1987
    Sagvan Tofi byl velmi dobrej v Kamarád do dešte 1 a Vítr v kapse. Škoda, že kvuli alkoholu se tak zničil, dopadl. Jinak mu preju všechno nejlepší
  • Luky1987
    Jediný film, kde byl Sagvan Tofi dobrej je Kamarád do deste 1 (1988 )
  • Nejradsi ho mám ve filmu Kamarád do deste 1 tady byl dobrej aj s Lukásem Vaculíkem
  • Omlouvám se psané na mobilu takže auto korekce
  • Je to pohodovej charismatickej chlap co neco dokazal a je si vědom svých chyb . Přeju mu jen to nej a pořad byt tak veselej a takovýhle keci od lidi přecházet s usmevem. Takovým jako tisíce lidi odchazi z muzikalu děti raje. Vzdycky nenavistny veci budou . Přímý, mily a ano sebevědomý člověk co si ale sám ze sebe dolaze udělat standu! Hokeji zdar a to ze ma zálibu v krásných ženách a většinou se mu daří, to neni trest to je pouhá závist! Jen jim dej. Děla věci jako my všichni, ma rad srandu, dobrou party, spolecnost a ma tu smůlu ze on je druhy den po bulvarach a my doma sklopen u mísy kde nás nikdo nevadí. Musí taky fungovat jak my vsichni a peníze jsou zasloužený. Je to člověk jako my a ano mě lidí Zadat o autogram a dokazat to co on tak mi sebevědomí nechybi...a on jeste ve stylu vše zvlada s humorem. Děla neco co ho bavi a i sám o sobě říká ze je nějhorsi zpevak ale i tak ty lidi dokáže roztancit. Nikdy se za profika nepovazovál ale ma za ušima a ví jak na to. Talye sagvane jed si dal tu tvou show, jde ti to a lidi bavis a vy lidi se statejte o sebe a ne si komplexy vylevat na celebrita h. Neni nic co by udelal zle. Každy občas zakopnem ale na to uz nikdo nehledi. A to ze se vám nelíbí jeho tvorba nebo jeho muzikál či filmy je neco jiný ho takový nazor vám nikdo vyvracet nechce áe soudit ho jak člověka nebo říkat ze je alkoholik špína nebo nebo tak nevím jestli by alkoholik v jeho létěch skoro 50 by vypadal tak jako on. A kdyz se vám nelíbí vzhledem tím lip on by s vama asi taky nebyl . Popíjem si každy rad jen vás u toho nikdo nesleduje a pod každým gestem uz patrate po skandálu. A on i všechny ostatni mediální znamy osobnosti to zv´adaji celkem ok. Patri to k tomu. Jen nechápu vás lidi proč ste tak hnusny někdy a co nám udélali a jsem si jistá ze osobni kontakt by změnil názor a kdyz ne tak ne ok každy sme jiný ale neni treba nenávistné házet špínu. Stejně do toho vidíme prd všichni a to co čteme kolem je vzdy jen zcasti pravda! Fandím ti a buď jakéj ses showmen. A to tu nepíšu ze bych byla úplný totálně Fanda ale spis mě to naštvalo to číst. Platí to na ostatní celebrity! Stejně nad bavi a i kdyz negativně o nich mluvíme dáváme jim popularitu a tudíž peníze a zim padem stejně vyhrajou oni! Tak lidi nezavidte, ptejte a až uděláte neco lepší než oni pochlubte se a zjistíte ze stejně nejlepší na světe je pocit sebenaplneni a to ze se vám neco povedlo. Děláte to co mate radi:) a to Sago děla a ty jeho občasné ulety co si mužem přečíst po bulvarech mu uz přece nemuzou tak zranit! Mas krásnou holcicku, Mas uspesny muzikál a planujes dalsi, víc lidi chteji slyšet vždy si byl vychytraly což je době a král večírku to jsme všichni kdyz se deme bavit, dál sportuj a dělej co Mas rad a tak i všichni ostatní a uvidíte ze nám na světe bude hned lépe:)
  • Sagvan tofi je král popu moc hezky spívá a též hraje vždycky mě dokáže rozesmát ve filmu kamarád do deště
    ty jeho písničky jsou peckové musím se přiznat ja ho miluji a to hodně!
    zamilovala jsem si písničku tak mě líbej no a zdráva se mi oněm ve snu a to pořád *1* je super
  • wauworld
    http://foto.osobnosti.cz/sagvan-tofi-554089
    na týhle fotce je s bratrem
  • wauworld
    Po otci je Ital
  • Dokázal třeba napsat libreto k muzikálu, které již vidělo přes čtvt miliónu diváků. Když to jenom spočítám průměrnou cenou vstupenky tak je to 126 000 000,-. Co jsi dokázal Ty? NIC viď !
  • Pro HUHA,
    Dokázal třeba napsat libreto k muzikálu, které již vidělo přes čtvt miliónu diváků. Když to jenom spočítám průměrnou cenou vstupenky tak je to 126 000 000,-. Co jsi dokázal Ty? NIC viď !
  • Tereza
    Alespon dokázal zahrát i v těch pár filmech, narozdíl od některých. Všichni ho tady moc obdivujete, jak je krásný apod. Tyhle názory přešli mě osobně po tom, co jsem měla možnost zažít ho naživo. Když tu kdysi měli účast s M.Dejdarem a dalšími skrz jeden seriál. Všichni byli v pohodě, ale "pan Tofi - nosil se jak seladon! *2* *7* Nechci vám tu brát vaše ideály, jen je mi líto že se mi názor díky tomu na něj změnil. :)
  • *15* *15* *15* hrál jen v pár filmech, jako moderátor selhal...co vlastně dokázal...??? NIC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit