Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nisee

    Je kouzelnej...

    ...on vypadá pokaždý jinak a přitom stejně...v Avataru,když měl ty delší vlasy vypadal mladší než je a jak byl roztomilej...pak v Souboji Titánů,jak byl takřka do hola...těžko říct kde vypadal líp...ale stál by za hřích,hošan jeden... *14* *14* *14*
    • V Avataru měl kratší vlasy a v Souboj titánu měl delší vlasy. :D
      Jinak nejlepší a nejhezčí herec ....
    • nisee

      Re: Je kouzelnej...

      nepletu se,když jsem napočítala že se na nás valí kolem třinácti jeho filmů?a další se ještě pohrnou....málokterej herec má teďko takovej šrumec...:-)
  • anett96

    :-*

    zdá se mi to nebo je hezoučkej :-* hlavně v tom avataru no všude *14*
    • aluska33

      Pusinka

      Nic se ti nezdá, on je opravdu nádherne ja hezoučkej!!!Ty očia pusinka!! *14* *14*
    • aluska33

      Pusinka

      Mám NAPROSTOU pravdu !!!!Je nádhernej a k sežrání!!!!!Ta jeho pusinka !!!těším se na jeho další filmečky!! *14* *14* *3* *3*
  • xx-paula-xx

    Diskuse

    Nemyslíte, že to tu trošku zamrzlo? Sam chystá plno dalších filmů myslím, že by blo o čem diskutovat. *3* Napříkald film Last Night nebo podobně *4*
  • barul

    SAM

    Nemohu než se všema souhlasit, konečně NĚKDO, kdo umí perfektně hrát a ještě je krásnej...nádhernej chlap *4* Má chlapík dobře našlápnuto, Avatar byl super a Souboj Titánů ještě lepší, všem fanouškům doporučuju!!! Těším se na další jeho filmy a doufám že jich bude ještě spousty.
  • grema

    Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

    Sam je vážnš úžasnej Holywood už potřeboval nějakýho herce co je pořádnej chlap těším se až budu moct zkouknout Souboj titánů on sví role tak hrozně prožívá jako je to fakt super a on je úžasnej! Aj lááf jů *14* *4*
    • nisee

      Re: Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

      Přesně,v okamžiku kdy Leterrier (například) zařve akce, už to neni Sam Worthingtn, ale je to Perseus, který se jenom čirou náhodou Samovi podobá...
      několikrát byl i označován za spásu Terminatora Salvation a já jenom souhlasím...
      mimochodem, minisukně mu děsně sluší... *14* *14* *14* *14*
      • grema

        Re: Re: Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

        Minisukně? .D Kde?
  • aluska33

    Perseus

    Krása!!Krása!!Souboj Titánu je pěknej ,sice ho kritici pohanili,ale mě se líbí!!!!!Když tam tak stojí v lese a hladí koně(Pegasa)To je úžasný záběr,ty jeho krásný oči!!! *14* *14* *14* *14* *3*
  • katush.love.murderdolls

    BEST!!!

    myslim že je to super herec. Vybírá si samý best filmy. Avatar, Souboj titánů(na ten se zatraceně těším). mě se líbí. Těším se na Souboj titánů i na jeho další filmy, překvapení a trumfy. Má velmi slibně rozjetou karijéru tak mu přeju hodně štěstí.
  • brad

    jo

    taky se těšim na souboj titanu *3*
  • xx-paula-xx

    Souboj Titánů

    Bože jak já se na ten filmek těším. *14* Whooow musím jít na premiéru bude narváno! Já se těší trailer vypadá skvěle a Sam úžasně sexy *14*
  • mishel1998

    Sam Worthington

    Bože on je tak božííííííí,já ho miluju.Je tak krásnej a prostě je nejlepší.A v avtaru je taky klásnej pstě ho miluju! *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit