Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brad

    Terminator

    Ale i v Terminatoru byl dobrej!!!!!!!!
    *5*
    • aluska33

      Re: Terminator

      Máš pravdu,tam je super.Uplně zastínil Christiana.Mám ho taky moc,moc ráda ,ale tady je lepší Sam!!!!! *14* *14*
  • avatar

    AVATAR jenom doporučuju byla sem na tom dvakrát moc pěknej film předčilo to i mí oblíbený filmy a Sam to je pěknej chlap moc pěknej *14*
  • aluska33

    Nádhera

    Tak jsem opět šla na AVATAR,má kámoška to ještě naviděla tak jsme šly !!!!Je to něco úžasného a když to zase vidíte, tak si mnohem víc úžíváte ten děj .Už se tak nebojíte o ty dva !!!Pro všechny kdo to neviděl běžte do kina!!!!A hlavně 3D!!!! *3* *3* *3*
    • rain

      Re: Nádhera

      já se bála o Trudy a zase mi jí tam zabili :( v každym filmu mi zabijou Michelle. A Avatar je krásnej film
  • aluska33

    Samuel

    ŽENATEJ NENÍ, ALE MÁ PĚKNOU HOLČINU,MÁM JI NA JEDNÉ FOTCE TAK JI PŘIDÁM. *3* *3*
  • brad

    ?

    Nevite jestli je Sam ženaty???
    • Re: ?

      Není, ale má přítelkyni...
  • brad

    ano

    určitě přidej jsou dobry!!!
    A na Avatarovi sem už byl DOOOOOOOOOST husty!!!
    Nadhernej přiběh!! *14*
  • aluska33

    fotečky

    Jak se vám zamlouvají fotečky co jsem tam dala??Mám jich hodně mám ještě přidat??? *3* *3* *3*
  • 111.s

    Avatar

    Luxusní filmeček,doporučuji :-)) *3* *14*
  • málokdy se najde takovej chlap

    *14* sympaťák...a ta jeho živočišnost...mmmmm *14*
  • aluska33

    Nádhernej chlap

    Avatar je nádhernej!!!!!!!Hned na něj běž!!!V Terminátoru je Sam krásnej a v Somersault je k sežrání!!!Ale Avatar je něco jiného,je to boží podívaná, herci jsou skvělí!!!!je to krásnej filmovej zážitek.Sam je tam úžasnej a ty jeho výrazi jsou nádherný.Už se nemůžu dočkat Souboj Titánů. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit