Přejít na výpis diskuzí

Samantha Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Touch me,Touch me:-)))))))))
    • Re:

      I want a feel your body *3*
  • Není co dodat...

    ... Snad jen: Škoda, že je na holky -(((((((((((
  • Bohužel má asi po sezóně,na koncertě vypadal přímo hrozně a její vypracovaná postava a lidi na konceru-přímo otřesný publikum!! Ale její výstup nádhera!,tak si myslím že si to nezasloužila..
    Co se týče videoklipu se Sabrinou Salerno-Call Me,tak super,tak nevím jak to dělá i vzhledově!
    Jen mě mrzí že nikde nejde sehnat její alba-2002,2005 a 2010-Best of-2cd-neporadí prosíím někdo-chci jen orig. vydale to bohužel jen v kanadě a myslím 3panělsko -sem z toho už zoufalý a díky..
  • Bohužel má asi po sezóně,na koncertě vypadal přímo hrozně a její vypracovaná postava a lidi na konceru-přímo otřesný publikum!! Ale její výstup nádhera!,tak si myslím že si to nezasloužila..
    Co se týče videoklipu se Sabrinou Salerno-Call Me,tak super,tak nevím jak to dělá i vzhledově!
    Jen mě mrzí že nikde nejde sehnat její alba-2002,2005 a 2010-Best of-2cd-neporadí prosíím někdo-chci jen orig. vydale to bohužel jen v Kanadě a myslím Španělsko -sem z toho už zoufalý a díky..
    • Zdravím,jsem dlouhodobý fanoušek Samanthy a současně jsem byl v kontaktu s vedoucím jejího německého fanclubu (dokud v r. 1998 nezemřel), tedy vlastním všechna její dosud vydaná CDs a zajímám se o její osobu již do roku 1986. Samozřejmě mě taky štve. Lidé opovrhující její osobou. Skutečně se jedná o pislálky, kteří neznají nic z její minulsoti a současně nevědí, že v r. 1987 byla vyhlášena i nejúspěšnější zpěvačkou USA. To, že pohasla, souvisí bohužel se šaptným menežmentem a alkoholem... Pokud máte zájem o získání novějších alb, můžeme se domluvit na získání (neoriginálů), případně mohu sdělit, kde můžete získat originále, ale není to příliš levné......Můj email: bandung@centrum.cz
  • Jestli nekdo ma jeji fotky ,tak prosim o zaslani na Mr.Gill@centrum.cz.Diky .
  • najdese samatha...

    Hledáš pohlednýho mladýho 26letého Petra zajištěnýho simpaťáka z Jablonce,pokud jsi nezadaná manekýna Jablonec,Liberec pro kterou je důležitý mužský intelekt a charakter a ochráníš mne před supy,který čekají na mne jak na nějakou kořist ,mám si s tebou o čem povídat,také se zajímám o módu,počítačovou grafiku a velmi pěkně maluji, mám společenské vystupovaní a jednám upřímně bez přetvářky,děti nemám,jsem nezadaný,svobodný, rád vařím,nosím také sportovní oblečení nabízím společný život ve vlastním útulném bytě ,určitě by se ti líbilo se mnou cestovat a najít cestu ke kutuře napiš smsku 720191074 i s emailem nebo email:novopek@seznam.cz,auto výhoda pro výlet do rodinného muzea panenek a medvídků...Pokud jsi na tom s tejně v hledání,tak se ozvi,věřím že jsi a najdeš mne,jsi-li dál a máš možnost přijed do Jablonce budu rád.
    • Re: najdese samatha...

      Zavolejte někdo prosím Chocholouška *1*
  • Kdo má takový názory,že ma po sezoně atd. tak neví o čem mluví.To jsou chudáci s IQ 56 a to dostali ještě moc. Je dobře, že ta famosní kočka o takových pitomcích v životě ani neuslyší.
  • je dobrá *2*
  • FWSDXDFCSFXCVCVFDXD
  • Krásná ženská.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit