Přejít na výpis diskuzí

Samantha Morton

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Všechno nejlepší Tvému bývalému příteli Hansovi Mathesonovi k jeho 38.narozeninám! *3* *4*
 • aranella
  Tohle je dosti nechutná internetová stránka zabývající se celebritami a jejich sexuální orientací..
  http://gay-or-straight.com/Samantha%20Morton
  *8* *6* *7*
  • aranella
   I její dávný přítel herec Hans Matheson tu je http://gay-or-straight.com/Hans%20Matheson

   Až na to, že ta fotka není jeho, ta tlama na té fotce není on...
   *6*
 • The Daisy Chain /2008/

  ČT2, 22.45hod, 16.5.2011, v původním znění, Samantha Morton v hlavní roli.
 • 34 let

  to je ale babucha! *1* *1* *5*
 • aranella

  Políbila mě dnes múza...:-)

  SPIRÁLA ŽIVOTŮ

  Hans Matheson, skotský to rodák a anglický gentleman,
  v minulém životě anglickým nešťastným králem,
  v současnosti melancholickým umělcem.
  Jako král chtěl si žít v poklidu,
  ale žil jen v spalující bouři neklidu.
  Královnu a děti své miloval,
  z královské pokladny hodně bral a chudým málo rozdával.
  Čekal ho za to osud potupný a neblahý,
  před palácem svým byl před zraky poddaných na špalku sťatý...

  V současné době znova reinkarnovaný,
  štíhlý to mužík s hlubokým pohledem a očima jak blankyt,
  hlasem sametovým a kůží bílou jak padlý sníh,
  zažívá opět velký neklid...
  Ač mnohostranný talent a stydlivý poeta,
  váhá, zda pokračovat v herectví či raději zpívání,
  je to pro něj obrovské životní soužení a vzdává se lehce svého snažení..
  Vysnil si kdysi krásný život rodinný, místo toho má ústup ze slávy jen
  a v sobě pocity marnosti a viny..
 • Mini rozhovor

  Úryvek článku o filmu "Morvern Callar" (FILMLINK MAGAZINE; září 2003)

  Samantha Morton o tom, proč při natáčení přímo na place poslouchá často hudbu ze sluchátek....
  ,,Herec Hans Matheson (bývalý přítel) který byl také hudebník, mě naučil před lety používat hudbu", vysvětluje:
  ,,Vždy by poslouchal utkvěle hudbu kvůli jeho charakterům, tak já jsem si myslela, že bych to zkusila a to zvýšilo mé prožívání citů. Takže to bylo dobré, protože jsem na place opravdovější."
 • Pro všechny kdo ji obdivujete

  velmi velmi zajímavý článek *3*
  http://www.thisislondon.co.uk/fil m/article-8996179-details/Samantha' s+journey+to+stardom/article.do *1*

  asi tak hodně hodně zkráceně:
  Samantha byla odebrána své matce a od tří let žila se sestrou a bratrem u svého otce kdesi na špinavém předměstí Nottinghamu spolu s nevlastní matkou, otec ji často bil,vlastní matka se znovu provdala za alkoholika a žila s ním v jednopokojáku.. V 11 letech byla odebrána i otci a dostala se k pěstounům, jenže ne na moc dlouho, takže dalších pár příštích let putovala jako nechtěnej balík od jedněch pěstounů k druhejm, aby se jí po krátký době zas zbavili..., vyrůstala s dětma, který kradli nebo dělali prostituci, Samantha podpalovala popelnice či pouštěla kohoutky, to vše ze vzteku..., ona sama kradla v obchodech, nedokončila ani základní vzdělání, ve 13 vypadla ze školy a začala brát LSD a extázi.., v 16 byla totálně zpustlá existence, žila s klukem se kterým se seznámila v děcáku v mizerným jednopokojáku, s ním taky otěhotněla a podstoupila potrat, což ji velmi zlomilo a chtěla spáchat sebevraždu.., zachránilo ji to, že se znovu setkala s lidma se kterýma od 13 let byla v hereckém souboru.., po interupci opustila přítele a jednopokoják a přestěhovala se do Londýna, kde se připojila ke divadlu Royal Court Young People's Theatre.., pak získala i roli v tv show Soldier, soldier a další tole dlouho nenechaly na sebe čekat..., dál o Samantě píšou, že je velmi ekcentrická, ráda se svlíká a má rozporuplnou povahu, je s ní těžké vyjít a je agresívní.., při natáčení dělá často problémy.., jednou během jednoho natáčení rozmlátila hotelový pokoj.., její problémová výchova se na ní dost podepsala, je kompletně nepředvídatelná.., což má neblahý vliv i na její milostný život, pár let žila s hercem Hansem Matheson v rodinném domě v Kentu, pak se seznámila na párty s jiným hercem - Charliem Cred - Milesem..
  • Re: Pro všechny kdo ji obdivujete

   V roce 1999 s ním otěhotněla, ale rozešli se když byla 15 týdnů těhotná.., kvůli dceři zůstali spolu v přátelském vztahu.., neumí udržovat vztahy s chlapama, dále nemá žádné vychování, chová se jak klacek a opilec z Blackpoolu, neumí se chovat ani na slavnostních ceremoniích, zašije se vždycky s nějakou kámoškou, hulí, chlastá a žvejká žvejkačku jak někde na diskárně.., její přehlížení společenských konvencí jde až do extrémů, po premiéře Minority Report si svlékla šaty a běhala nahá.., s nikým si taky nebere servítky, třeba řekne "ty šaty které nosíte jsou sračka" takže si tím nadělává plno nepřátel.., ona je střídavě velkorysá k chybám svých přátel nebo naopak agresivní a hrubá.., chová se jak se chová protože si je velmi jistá svým talentem, v mobilu má nápis "JÁ JSEM HVĚZDA".., nechová k druhým žádnou úctu, protože je velmi sebejistá a nedokáže zapadnout do žádného kolektivu, není v žádném případě plachá, sama si říká o vysoké honoráře.., takže si tím už odradila plno lidí z filmového průmyslu... *5* Takže abyste věděli fandové, nikdo život nemá jednoduchej, ani herečka Samantha Morton..
   • Re: Re: Pro všechny kdo ji obdivujete

    matroš "Samantha's journey to Stardom"
    • Re: Re: Re: Pro všechny kdo ji obdivujete

     z 5.2.2004
 • Harry Holm je smraďoch

  Harry Holm se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá. Jeho přítelkyni Samantě Morton opravdu nezávidíme.


  Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Snoubenec herečky Samanthy Morton Harry Holm údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

  „Je to opravdu nechutné. Harry neustále pracuje, a když už má volno, tak stále hraje basketbal. Je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Harryho jedna nejmenovaná ko­legyně.

  Harry i jeho přítelkyně Samantha Morton se proti tomuto tvrzení ostře ohradili.


  Jdu blejt, fujky..
  *9* *9*
 • FUCK

  SAMANTHA MORTON STINKS LIKE SHIT !!!
 • Sonda do minula

  Poprvé se vyspala ještě coby nezkušená panna s H. Mathesonem v noci z 31.12.1993 na 1.1.1994. Hans byl také tehdy ještě nezkušený panic.
  • Re: Sonda do minula

   Jo..? *7* Mě tedy vyšlo dle kyvadla, že ona už panna dávno nebyla a dle článku, který je výše jsem se koukám strefila.. *5* Ale Hans nezkušený panic byl, jenomže se spolu prý poprvé vyspali 1.9.1995, ona ho převálcovala, jemu se do toho totiž nechtělo a hlavně se mu to ani nelíbilo. *5*
   • Obě jste vedle jak ta jedle. Opravdu k smíchu. Dle jakýchsi stránek spolu začali chodit v únoru 1995 a rozešli se v lednu 1997. Ale - Samantha nezkušená a čistá už dávno nebyla a ani Hans Matheson ne, poprvé to měl s jinou dívkou ještě před Samanthou Morton cca v r. 1994 a bylo to jen jednou. Takže když vstoupil do vztahu se Samanthou, ani on už nebyl tzv. čistý. A nezkušený. Samantha s ním měla sex /tedy pohlavní styk/ za celou dobu jejich chození cca 9x! Takže si zase až tak moc s ním neužívala. To je zase z mé "křišťálové koule".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit