Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sámerek je nejsladší čumáček na světě!!:-))

  • Miláček Sámer

    Sami,právě poslouchám tu písničku Phila Collinse a myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!Doufám že zustaneš takový jaký jsi a že ti nestoupne sláva do hlavy!!!!!!!Nechci být jen fanynka ale tvoje kamarádka!!!!!!!!!!Měj se a papapa
  • Samer je super!!!!I love You!!
  • SAMIR Je KOŘEN

    Sámer je prostě nejkrásnější pod sluncem.Ale musim k němu přidat i Beckhama a Baroše.Papa
  • Super kluk!!!!

    Sámere jsi fakt super kluk!Samozřejmě,že se mi líbíš a obdivuji tě,ale nechci být jedna z těch otravných holek.A tak tě jen zdravím a držím palce.Doufám,že ti výjde se proslavit víc než Anetě.Jsi lepší!!!!!!!!!!!!!R.
  • To,ani normální,legrační holka je pro Tebe Samire vzduch?

    Půl roku jsem o Tvoji pozornost bojovala tím,že jsem Ti všude psala,ale ty nic!Jsi ten nejsympatičtější zpěvák jakýho znám a určitě to dotáhneš daleko!Kašleš na mě z vysoka,jsem pro Tebe jen fanynka nic víc,ale bude mi 15 let a i když obdivuji tvůj nádherný hlas nechci být jen fanynka,ale Tvoje kamarádka jen kamarádka,na nic jinýho taky nemám!Byla jsem na dovolené ve Španělsku a poslala ti velký pohled doufám,že se Ti líbyl a potěšil tě!Nikdy na Tebe a Tvůj hlas nezapomenu,ale taky nezapomenu,že si mi nedal žádnou šanci!Sbohem a zůstan takový jako tet možná trochu naivnějsí jako na začátku a dělej jen to co chceš sám!Sbohem Tereza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit