Přejít na výpis diskuzí

Sandra Menges

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nás málo

    Ahoj Všichni fandové Sandrušky.
    Je nás málo co ocení starou dobrou hudbu ale mám radost že se najde alespoň hrstka lidí co nezapomíná. Když jsem si pročítal diskuze tak bych chtěl poprosit kohokoliv kdo má Sandrušku na cd. Já mám od ní dost písniček ale ještě na lp-čkách které už nejsou nejkvalitnější proto bych rád kdyby se mě někdo ozval nebo sehnal její alba na cd. Osobně teda mám Faiding Shadows a 18 Greatest hits a rád bych tuto sbírku rozšířil. Jinak co dodat, no rád bych se ještě dočkal jejího koncertu u nás, no budu doufat. Zatím se mějte a budu doufat že se mi někdo ozve a zprostředkuje mě její hudbu na cd.
    • Re: Je nás málo

      Sandra bude mít koncert v ČR ale nebude sama pojede se svým současným manželem Thomasem Andersem. Více na lidé forum modern talking nebo www.loket.cz
  • latoya

    Sandra jue dobrá no....nej song je Maria Magdalena...a je dost poznat že je němka podle tý její pusy..je hezká
  • Sandra

    Na Sandře jsem vyrost,One more night je nejnamakanější ploužák co znám!
    • Re: Sandra

      Tak o tom ani nepochybuju, tenhle cajdák se povedl, to je fakt. :)
  • Sandra jedééé

    Sandra a její i poslední cd > The Art Of Love je skvělé.A myslím si, že ná to ještě ukaže co v ní je....:-) zatím Ahojky M. *3*
  • Hudebně nejplodnější léta 20. stol. byla šedesátá léta.
  • voyageur

    Nová deska bude už v březnu !!!

    Ahoj,
    Nové album Sandry Back To Life bude už v 27.března 2009 a singl k tomuto albu vyjde 6.března - I A Heartbeat. Sample k albu si můžeze poslechnout na mém webu www.Sandraworld.mypage.cz
    Čauky *4*
  • ..

    ty woe vždyť tohle psolouchá můj fotr xDD *1* *1*
    • Ty debile,co posloucháš ty?Dovedu si to představit...dnešní "hity"-samý bouchání,třískání,neustálé opakování jedné věty.Dneska neumí vůbec zpívat a skládat.Ostuda!!! *16* *11*
  • tak

    všechno nejlepší *3*
    • Re: tak

      Sandra bude mít koncert v ČR ale nebude sama pojede se svým současným manželem Thomasem Andersem. Více na lidé forum modern talking nebo www.loket.cz
      • sagres28

        Bože, co se tady člověk nedočte za nesmysly... S manželem Thomasem Andersem :-) Tak ten byl dobrej.

    • Re: tak

      Připojuji se - dodatečně: Dear Sandra, Happy Birthday to You! You are lovely and very nice.
  • Luky1987

    Za mlada bola dobrá speváčka. Teraz má koncerty, keď už zostarla a vtedy za čias mladosti sem ani nepáchla

  • happy birthday Sandra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit