Přejít na výpis diskuzí

Sandra Menges

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není nás málo !!!

    Myslím, že kvalitní hudbu 80.let poslouchá stále hodně lidí, ale internet je samozřejmě spíše plný současných "star" typu Britney atd...
    Já jí mám rád stejně jako spoutu dalších a náhodou jsem narazil na skvělé fórum o 80.letech.Dá se tam pokecat a je naplánován i sraz.Sandra se dá samozřejmě též stáhnout, ale musíte rychle - albumy v MP3 co jsou tam na ně odkazy rychle mizí, ale nové se objevují.Po registarci která je zdarma tam máte přístup.
    http://music80.er.cz/
    Osmdesátkám zdar *3*
    • Re: Není nás málo !!!

      zdarec Heery, tebe bych tu nečekala!! *14*
  • Je nás málo

    Ahoj Všichni fandové Sandrušky.
    Je nás málo co ocení starou dobrou hudbu ale mám radost že se najde alespoň hrstka lidí co nezapomíná. Když jsem si pročítal diskuze tak bych chtěl poprosit kohokoliv kdo má Sandrušku na cd. Já mám od ní dost písniček ale ještě na lp-čkách které už nejsou nejkvalitnější proto bych rád kdyby se mě někdo ozval nebo sehnal její alba na cd. Osobně teda mám Faiding Shadows a 18 Greatest hits a rád bych tuto sbírku rozšířil. Jinak co dodat, no rád bych se ještě dočkal jejího koncertu u nás, no budu doufat. Zatím se mějte a budu doufat že se mi někdo ozve a zprostředkuje mě její hudbu na cd.
    • Re: Je nás málo

      Sandra bude mít koncert v ČR ale nebude sama pojede se svým současným manželem Thomasem Andersem. Více na lidé forum modern talking nebo www.loket.cz
  • Info o Sandře

    Ahojte všichni příznivci Sandry. Chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte, kde můžu sehnat její alba a jiné informace. Když jsem byla malá, tak jsem ji strasně ráda poslouchala:) Díky moc všem, kteří mi poradí a nejen mě. Je to pro všechny! *3*
    • Re: Info o Sandře

      Cd a maxi Sandry jsou k sehnání na www.aukro.cz nebo nové na www.audio3.cz *4*
    • Re: Info o Sandře

      Mám všechny řadovky od Mirrors po Fade Of Shades...:-)
    • Re: Info o Sandře

      mam prakticky vsechny alba
  • Sandra je super

    Mám rád Sandru, poslouchám ji rád, je to pohodová hudba, znám ji od počátku, co přišla s Marii Magdalenou, stejně tak sem poslouchával i první velký hit Michaela Cretu Samurai v r.1985. Mám prakticky všechny její cd, i to nové Reflections, což sou nove verze největších hitů. Samozřejmě je OK i Enigma.
  • nepostup
  • Sandra

    Jsem nadále fanynkou Sandry, je to skvělá zpěvačka a je velká škoda, že jí nemohu sehnat její CD!!!!! Kdo je z Mostu a poskytl mi příležitost o vypálení CD s rozumnou cenou a kdo by měl i plakáty, také beru. Prosím ozvěte se mi na email, děkuji pa
  • sandra

    zdravim vsechny priznivce NASI SANDRY.Jsem take jeji fanda od roku89 co tu mela koncert,ktery se da take stahnout.Musim potvrdit,Ze vychazi new CD+duet se zpevakem DJ.Bobem S nazvem Secret of love.Je bombova a jeste lepsi mix.Ale bohuzel vyvrati,ze nedela v branzi,Ona stale pracuje,Enigma,divadlo rozhovory,televize a v prvni rade o sve chlapce.jestli jste nekdo z pha.muzem se sejit a pokecat.muzu vam poslat e-mailem mixi,verze.napr.one more night,litlle giri,in the heat of the night,aruond my heart atd.nepoisledni rade i secret of love mix a video.muzem si tak vymenovat a informovat se navzajem.s pozdravem Jirka
    • Re: sandra

      Ahoj jirko byl bych moc rád kdyby si mě poslal ten duet Sandry s dj bobem tak jak budeš mít chuť a čas tak to pošli předem dík
  • Sandra

    Sandra je fakt dobrá,jsem její fanda už hrozně moc dlouho.Je tady velice málo článků nebo webů o ní což je moc veliká škoda,a víte že bude mít nové Cédéčko?v první polovině roku 2006,už se nemůžu dočkat :-)
  • Sanra je perfektní já osobně jí miluju. Jen škoda že už nedělá branži.
  • Sandra je nejlepší

    Je škoda,že je tady jenom VELMI stručná biografie, ale aspoň něco. Nedávno jsem Ji tady hledala a nebyla tady. Jinak vyzývám všechny lidičky, který mají Sandru rádi, aby mi napsali a můžem si o ní pokecat.
    • Re: Sandra je nejlepší

      Ahojky,Sandra byl a je muj idol už od 10let.Měla jsem hodně fotek,plakáty i malé obrázky,ale postupem šasu jsem o ně přišla.Moc mně to mrzí,protože ted už asi nic neseženu.Ten duet je super. *3* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit