Přejít na výpis diskuzí

Sandra Nováková

OSOBNOST 12.4.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a úspěchů!!! ♥ *3*
  • Všechno nej!

    Všechno nejlepšííí!!!!!! *14* *14*
  • NATKA16!!!

    Holka ty si nechodila do školy nebo co? Nauč se nejdříve pravopis, a pak tady ostatní můžeš buzerovat!!!! Takové iq houpajícího se koně jsem už dlouho neviděl!!!! jo a bacha, mě je 22 *15* takže Gábiny, která má 18 se fakt nebojím *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • natka16

    sandra

    co kecáte sandra je víborná! *8*
    • Re: sandra

      Iq tykve? nauč se psát!!! *8*
  • A

    Ti co tvrdí, že umí tato slečna hrát. Mají nasrané v očích!!!! *8*
    • Nebo ty máš slabý brejle a takovíhle závistivce a zakomplexovance maj všichni rádi :).
      Sandra je skvělá
  • hezka

    Hezky si hrála včera ve filmu Tchyne a uzeny, moc slušelo *4*
    • natka16

      Re: hezka

      to jo *1* *1* *1*
  • jsi fajn

    Sandro dříve jsi mi byla hrozně nesympatická ale při sledování ordinace se to měnilo až jsem zjistila že jsi vlastně fajn.Jo a závidím ti že hraješ s Hanákem.Třeba už jen že ti patří jeho úsměv.Fandím ti.
    • natka16

      Re: jsi fajn

      to je fakt! *14*
  • :-)

    hej sandro nejvíc si mi libíš v ordinaci je fuk co si o tebe myslej *1*
    • natka16

      Re: :-)

      no ted teda nevim *9*
    • Re: :-)

      IQ tykve, ordinace, co to je:))))
      • pííííííííčo,Sandra je nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • natka16

        Re: Re: :-)

        hele *10*
  • narozky

    Milá Sandro. Přeji Vám všechno nejlepší k Vašim dnešním osmadvacetinám. Jste velmi dobrá a sexy herečka. Snad se s Vámi někdy potkám na Vinohradech! Váš fanoušek z Domažlic. Mějte se krásně *3* *3* *3*
    • natka16

      Re: narozky

      to opravdu je! *1*
    • Re: narozky

      ahoj Sandro! Jsem ráda že si s tebou mohu psát.Mám tě moc ráda.V ordinaci si moje nejoblíbenější postava jako Gábina.Z tebou se pořád něco děje nejdřív:si fetovala,pak si spadla do toho kanálu a měla si něco z nohou,a pak tě uhodili do tý hlavy.Ale musí to být fajn!Ale víš co mě štve?Jak si mohla zapomenout na Petra?A koho miluješ?Já vim sem moc zvědavá. No ahoj Naty *14* *1* *1* *4* *14* *4* *15*
  • hilaryduff1997

    Narozky

    Všechno nej, Sandro. *3*
    • natka16

      Re:

      ahoj hilaryduff1997 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit