Přejít na výpis diskuzí

Sara Ramirez

OSOBNOST 14.4.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I like you Sara you is very sexy and your sing is sweet !!
  • Saro(Calli) jsi nejlepší člověk na světě,jsi můj idol,jsi moje nejoblíbenější herečka,jsi překrásná,máš krásný usměv *14* a já si tě zamilovala v GA/chirurgové ... máš překrásný hlas,postavu prostě jsi..jsi... já nevím jak to vyslovit.Prostě jsi nejlepší herec v GA,nejlepší zpěvačka a nejúžasnější člověk ... MILUJU TĚ *14* *14* :*
  • sandyhugl
    Rara Ramirez: nevím s čím dřív začít protože je celá úžasná. Je krásná, její úsměv je překrásný, její tělo také atd... Má úžasnej hlas kterej by jí mohl každej závidět. The story je těžká písnička ale ona ji zvládla DOKONALE. Je můj idol. Její herecké výkony: to ani nejde o tom napsat, protože bych o tom napsala 50 000 slov. Je dokonalá; když jsem jí poprvé slyšela jak zpívá, nemohla jsem tomu uvěřit. Hned jak jsem ji viděla poprvé v GA/Chirurgové, hned jsem si jí zamilovala. S T.R. Knightem tvořili jako Callie a George úžasný pár. Potom přišla Brooke Smith (Erica Hanh) a já jsem nevěřila že Sara bude hrát lesbičku. Jenže jak už jsem psala, její herecké výkony jsou úžasné. Zamilovala jsem si ji ještě víc. Ptom přišla Jessica (Arizona) a byl na světě nový pár. Sara umí zahrát cokoliv: pláč, radost... Až bude seriál GA ukončen, tak budu řvát celý život. Vždy když má narozeniny, tak jí zapálím svíčku. Vím že to nevidí, ale myslím na ní, a to ona určitě ví. Až bude mít Twitter (jestly vůbec někdy ho bude mít) tak jí pořád budu psát, bez ohledu na to, jestly mi odpoví, nebo ne. Vím že si tenhle článek nikdy nepřečte, ale mám jí pořád ráda a budu ji mít ráda do konce svého života.
  • birthday

    všechno nejnej nej k narozkám moje nejoblíbenější herečko :) *4*
  • pro zajimavost

    Je heterosexualka?? *7*
    • misssteamy

      Re: pro zajimavost

      To víš že jo. Její homosexualitu si vymysleli jen kvůli roli *3*
  • p.petulkaa33

    Vše nejlepčí:)
  • ivetka14

    Happy B-day

    Vsechno nejlepsi!! V Grey's jsi nejlepsi :))
  • meredith12

    s

    vsetko naj sara si uzasna lobam *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *4*
  • sandra27

    Happy

    Všechno nej!
  • Bože, je nádherná ...

    to je ale překrásná ženská, vskutku šmrncovní baba ... jsem z ní celá vlhká ... *14* *14* *8*
    • kiraa

      Re: Bože, je nádherná ...

      to já taky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit