Přejít na výpis diskuzí

Sarah Connor

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarah Connor

    ahoj koukni se pls na můj blog o Sarah Connor http://miss-sarahconnor.blog.cz/ Kuju =) *14*
  • sarah

    A dojed please brzy do Ceske republiky k nam do Ceska.. na vystoupeni bych sla rada.... goobbye your Lucy
  • pozvání na blog o sarah connor

    ahojte lidicky, chtěla bych vás poprosit aby jste se prisli podivat na muj blog a abyste napsali nejaky komentik mooooooooooc vám děkuji ahojky :) www.sarah-connor06.blog.cz
  • SINGL sarah connor

    Ahoj mam na prodej singl :Sarah Connor-Lets Get Back to bed boy! a i jine singly jinych interpretu!!!
    Jestli mate zajem tak se ozvete na mirapesek@seznam.cz
  • *14* čaujíííík moje oblíbená zpěvačko!!! nemohla bys napsat něco o sobě co bych mohla použít jako referát????? *3* *4* *5* *4*
  • Sarah Connor

    Sarah Connor želám všetko najlepšie je to dobrá speváčka. *4* *3*
  • sarah

    prosim je tu nekdo mezi vami kdo vi jak se registruje do t-music rada bych poslala Sarah hlas
  • sarah

    mám sarah strašně ráda svejma super písničkama a ploužákama mi nějak přirostla k srdci. neví někdo jestli bude někdy v čechách? jestli máte někdo její písničky nebo fotky a můžete je poslat e-mailem ,pošlete moc díky. . . . . . sarah je nejlepšíííííííííííííííííí a marc takyyyyyyyyy. . . . . .
  • suppeerr ssaarraahh

    ssaarraahh jjssii ůůppllnněěě ttaa nneejjlleeppššíí zzppěěvvaaččkkaa aa mmáá nneejjoobbllííbbeenněějjššíí!!!! mmáámm vvššeecchhnnyy ttvvéé aallbbaa ccoo jjssii vvyyddaalla!!!! ahoj mám tě ráda pa míša!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Chci jenom rict ze patris mezi nejlepsi zpěvacky,krome uzasnyho hlasu mas i dost bozí písnicky.Jo a mas taky ty nejlepsí plouzaky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit