Přejít na výpis diskuzí

Šárka Rezková

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hostem Fénix rádia a pořadu Hvězdy jako hvězdy,bude dnes 23.9.2012 (neděle) od 16:00-19:00 zpěvačka ŠÁRKA REZKOVÁ.
    Po celou dobu vysílání, můžete Šárce zasílat vzkazy a otázky, na které bude v přímém přenosu odpovídat:-)
    VYSÍLÁNÍ pro mobilní telefony :
    http://m.abradio.cz/kategorie/pop/fnix-rdio
    Kontakty do vysílání :
    icq: 593 546 544
    skype: fenixradionet
    telefon: +420 606 431 445
  • narozeniny

    Milá Šárko
    Přání k Tvým dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • SR

    Šárka má momentálně starosti se svojí cukrárnou, kterou nedávno otevřela a se svým baráčkem. Musíme si ještě chvilku počkat a určitě se máme na co těšit *3* .
  • Re: Re: Existují Šárčiny stránky?

    A jak dlouho se na nich bude ještě dělat ?
  • Re: Existují Šárčiny stránky?

    já sem její syn Filip a nemá ale už se natom dělá
  • stránky Šárky

    www.sarkarezkova.com
  • Re: www.sarkarezkova.cz

    za pár týdnů?
    A to je kdy? Už teď to jsou skoro tři měsíce co tu je ten vzkaz a nic se neděje *9*
  • www.sarkarezkova.cz

    Šárka Rezková bude mít za pár týdnů kvalitní a oficiální stránky *3* .
  • Re: Existují Šárčiny stránky?

    www.sarkarezkova.wbs.cz

    to je Šárčin fanklub.
  • Existují Šárčiny stránky?

    Ahojte,zajímalo by mě,jestli Šárka má svoje stránky nebo ne.Víte o tom někdo něco? Díky
  • Re: Zdravím

    www.sarkarezkova.wbs.cz
  • Zdravím

    Ahoj do klubu, jsem tu úplně nová a objevila jsem vás teprve včera.
    Prohlédla jsem všechny fotky které tu Šárka má a možná časem také nějakou přispěji
    *3* . sand.d
  • Fanweb

    Od 1.3.2007 je oficiální fanweb Šárky na adrese http://sarka-rezkova.wz.cz .Zdravím všechny příznivce.
  • šarcin fanweb

    Zdravím všechny Šárčiny fanoušky.Šárinka má super fanwebovské stránky které najdete na :sarka-rezkova.wz.cz
    *3*
  • Šárinka už má stránky!

    Zdravím všechny fanoušky Šárinky...Tak jsem zjistila že Šárinka má už fanweb *14* Mrkout se na ně mužete na adrese:http://web.telecom.cz/zdenex /sarka-rezkova/
    jsou super ale je to jen zkušební adresa...pak asi budou na adrese:www.sarkarezkova.wz.cz *3*
  • Re: Šárka Rezková

    Hele Honzo řekla bych že se se Šárkou moc neznáš.Když chodíš rok do Směšného divadla a nezmeškal si s přítelkyní ani jedno představení to neznamená že jste dobří kamarádi a to že jste si potykali taky nic neznamená....Já s ní a s jejím přítelem seděla hodku a půl na kávě a měla jsem je jen pro sebe.Jednou týdně se s němá vydívám a to jsem z Olomouce.... *1*
  • šárka...

    Šárka se narodila 16.3.1969 v Mariánských lázních.Pro fanoušky mám skělou zprávu.Brzy se budou vytvářet její FANWEB kde bude mnoho infa o ní atd.Těšte se!!!! *3*
  • Šárka Rezková

    Šárka momentálně vystupuje ve Směšném divadle Luďka Soboty a její vystupování a zpěv opravdu stojí zato... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit