Přejít na výpis diskuzí

Šárka Ullrichová

OSOBNOST 7.6.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím palce

    Držím palce, sama už dva roky abstinuju od drog a vím, že to není lehké, ale stojí to za to. *4*
  • super ženská

    milé děti, jestly máte něco proti téhle paní tak si to běšte rěšit jinam npř. do červenáku kam chodila Šárka. Myslím si že je dost silná žena nato aby se stoho vyléčila. tenkrát jak jí napadli na Vinohradech , takk už dostala ze sebe strach a toje co říct narkomanky věčinou strach nemají! ale ona ho měla tak šla prosebe něco udělat. A to jí cení !!!!!! takže nechci tady vidět takový keci že je fetka máte samzdřejmě pravdu BYLA FETKA ALE UŽ NÉNÍ tak se podle toho zařidtě !!!!!!!!!!!!!!! *16* *13*
    • nika1979

      Re: super ženská

      ja jsi to nemislim nic žpatneho že genialni žena. a nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj za sloužila bysi diplom jenejjjjjjjjjjjjj vtom filmu ulice,,,,,,,1111222222222224444011
  • ŠU

    tak ona hrála v Nefňukej veverko-to byla asi taková ta krasavice strašná,škoda,že jsem prošvih tu 13.komnatu a přehrávání na internetu mi nefunguje,tak už to asi nikdy neuvidím,na youtube zas nejde zvuk,je to katastrofa
  • Šárko vydrž ! !

    Ahoj Šárinko,moc ti držím palce aby jsi se uzdravila. *14* .Není těžké do čehosi spadnout,ale začít se hrabat nahoru je hrdinství....VYDRŽ!!!!! Držíme ti palce.
    S pozdravem Semiláci Páčko
  • Držím palce !

    Ahoj Šárko, právě skončila 13.komnata s tebou v hlavní roli.Snad už máš všechno to negativní za sebou, odkopávej od sebe všechny pitomý nálady, které se sem tam objeví, a drž se.Bude dobře, zvládneš to.Ahoj *3*
  • Ahoj Šárko

    Ahoj Šárko!!!Je mi 32 let a můj problém je,že jsem všechny problémy řešila alkoholem.Hrůza a děs.Vím,že lidi odsuzují všechno co není jakoby standartní,vědí totiž úplný prd o tom,co může člověka přivést na scestí.Chtěla jsem ti jen napsat,že jsi nádherná ženská,super herečka a moc ti fandím při tvém složitém návratu do této šedivé reality.Pokud skutečně čteš tyto stránky,byla bych ráda,kdyby si mi odepsala.Přeji ti hodně sil a štěstí ahoj Didi *3* *4*
  • Hodně štěstí

    Velmi příjemná Šárko,
    úplně náhodou jsem si prohlédl reportáž o Vás a vašich problémech. Věřím, že už minulých, protože by byla obrovská škoda promarnit Váš život, který máte celý před sebou. Přeji Vám, abyste patřila mezi ty čtyři procenta, kterým se podařilo definitivně zavřít dveře ke všem nejrůznějším špatným závislostem, kterými jsme všichni obklopeni. Naštěstí jsou i závislosti pozitivní, je třeba je hledat a věnovat se jim. Jste velmi krásná žena, přeji Vám splnění všech Vašich přání a šťastný život.
  • Osud

    Šárko,
    strašně rád bych Vám napsal. Četl jsem o Vás, vím co umí noviny, ale mám "podobnou" zkušenost. Taky mám s podobným pobytem zkušenost; i když z jiných (trochu) důvodů. Nejhoší je, když nemáte s kým se podělit o pocity, který lze těžko chápat. Kdo tam nebyl nepochopí a může "chápat" od rána do večera. Mám 4 děti, zůstal jsem sám, nikomu nechybím, nikdo nepotřebuje nic a to je zlý. Zkuste napsat, pak změním adresu.
    Ale hlavně se držte.
    Karel
  • fanda

    Milá Šárko,
    protože Vám fandím a proto že doti vím o tom,co jste si prožila musím Vám napsat:léčil jsem se v Červeňáku 6 měsíců v roce 1978-1979 ,nyní jsem byl na sjezdu po 30ti leté abstinenci,Nezoufejte, vstup po léčbě do živosta je těžký, nikdo Vás neochrání,ale musíte bojovat,chcete-li, napište mi o potížích,monu pomoci jsem lékař, Fandím Vám dále! Dr Hruška
    • Re: fanda

      pane doktore, taky jsem byl cca 6 měsíců v léčebně pro duševně choré. že se musí bojovat radí každý. víte co mi pomohlo? že jsem totálně rezignoval, přestal věřit, bez naděje a jen čekal co se stane. a ono nic. naopak přišel záblesk, trochu budoucnosti. a to jsem předtím vůbec nemohl mluvit, nic souvislého jsem ze sebe nedostal. nikdo ze cvokařů ani psychologů mi to nevysvětlil; a to si jich velmi vážím (těch svých). jak je to možné? (ale neříkám, že jsem v pořádku, ty stavy jsou hrozný).
      Karel
      • Re: Re: fanda

        Pane Karle
        v léčbě musí vždy neco "nakopnout" i když jste nevěřil stejně v podvědomí neco přišlo,až jse se dostal tam kde jste, přeji mnoho dalkších úspěchů
        doktor
  • Chat 15.4.2008

    Milá Šárko, moc se mi líbil chat s Vámi, byla jste vynikající a Vaše odpovědi byly přirozené a hezké. Díky moc za odpovědi na moje otázky. Mějte se hezky a ať Vám nikdy nechybí elán a zdraví. Zdraví Věra *14* *4* *3*
    • Re: Chat 15.4.2008

      jak se můžu skontaktovat Šárkou Ullrichovou, *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit