Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaculíková

OSOBNOST 6.3.2012 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobra herecka
  • Super!!!!! Kocka
  • To není špatné taky bych si ráda někdy zahrála praxi nemám odepiš jestli to není troufalé.tina.de.imbrache@seznam.cz *3* Luciadra
  • Ahoj Šári prosím měl bych zájem se ucházet o jakoukoliv roli v ulici prosím poraď mi co mám udělat vzhledem k tomu že v šoubyznysu nemám žádné zkušenosti jen poprosím o radu jak mám postupovat předem dík myslím že jsem se obrátil na někoho kumu věřim a ještě něco ahoj :-)

    Petr Žák
    tel: 722 353 898
    e mail: betaunioil@seznam.cz
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Šárka je má nejoblíbenější herečka je ůžasná a krásná *14* *4*
  • Pro mě je například osobnost Beethoven,Ray Charles,van Gogh,Vítězové olympiád,lidi co se obětovali pro druhé nebo například Einstein atd.atd.,ale ne proboha nějaké prkno,které tam je jen díky tatíkovi a která ani hrát neumí...Nezlob te se na mě,to není závist,ale smutný fakt,že od dob internetu apod se hodnotí osobnosti podle úplně jiných kritérií,než dříve.Dnes stačí postoupit do semifinále superstar a hned jste hvězda,osobnost.
  • Jestli je každý\á z přiblblé ulice osobnost,tak to bych blil!!!
  • je to liška taková hehe, je fajn
  • Je to sympatická a nadaná herečka.
    Moc jí fandím.
  • nechceš přibrat Šáry??:DD hubenico:***
  • Že vy jste z Moravy zato niěkdo nemoze ani vy někdo je z Prahy a z jiných měst ale vy jste z moravy tak nepomlouvajte prazaky alebo budu prazaci pomluvat vas
  • Připadá mi (i mému okolí), že je strašně moc umělá a nepřirozená. Navíc ten její nesympatický pražský přízvuk :-( . Na Moravě to nemůžem poslouchat. Připadá mi, že v Ulici na TV Nova jsou všichni takoví. Jakoby ten seriál byl pouze pro pražáky. Nakonec to tak dopadne,protože v poslední době se na to dívá čím dál méně lidí. Ale toto téma sem nepatří. Zpět k Šárce-nádherně zpívá, luxusně tančí-měla by se věnovat těmto činnostem. Jinak proti ní nic nemám.
  • Podle mě je Šárka hezká a je to dobrá herečka.:-)
  • To je nejhorší názor, jaký jsem četla. Každý nějak vypadáme, nikdo se nelíbí všem a záleží na tom, jací jsme uvnitř, ale Šárka má kouzlo osobnosti a hraje jen to, co má ve scénáří. Když se Vám to nelíbí, stačí přepnout na jiný program (nebo Vám jde jen NOVA?)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :)
  • přesně, souhlasím. Já se lekla, že snad je to Lukáše Vaculíka manželka, to by si nezasloužil *12*
  • Ty si sám blbej. Kr*t*n*
  • Máš pravdu
  • On je hrozné dobrá a nejlepší je v Prvním kroku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit