Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    Zdravím Vás překrásná Šárko!Jak dopadlo stěhování?Podařil se vám otevřít ten sklep *3*?Přeji hezký výkend *4*!Ruda
  • tyret

    .

    Skvělý vkus na chlapy! *5*
  • posílam pusku

    všechno nej má šárinko
  • Šárka Vaňková

    Milá Šárko
    Popřeji Ti hodně štěstí,zdraví k Tvým
    dnešním narozeninám.Další úspěchy
    a hodně lásky. *4*
  • sarinka

    sarka je mocinky good jednim slovem je supr proste supr ma fakt dobry pisnicky mela vyhrat superstar je gooood *14* *14*
  • Pozdrav e-mailem

    Hezký den přeji,


    my dvě jsme spolu mluvily telefonicky přes T-Mobile v červnu, když jste zrovna byla v Českých Budějovicích a dnes jsem narazila na Vaši stránku, což je velmi milé. Bylo velmi milé vytočit Vaše číslo, přesto jsem v první chvíli si myslela, že si ze mne někdo tropí srandu, ale vše se vysvětlilo a ještě jste mne pozvala na některý ze svých koncertů a v práci mi málem nevěřili, že mluvím se superhvězdičkou,

    takže přeji všechno nej....a hlavně takovou stálici jako je má oblíbená Helenka V.

    Hodně zdraví, štěstí, životního optimismu a td...

    přeje

    Lenka, Olomouc
  • .

    v superstar se mi libila,ale ted ma pohled falesneho hada.proste se mi nelibi jeji oci a ani vyraz *9* jinak nic proti jejich lasce,ale neverim dlouhemu trvani *7*
  • šárka

    hm hm hrozně asi závidím, protože šárka se mi vůbec ale vůbec fajn nezdá. *1* a Dana Hůlku fakt lituju!!!!musel se asi hodně pomátnout a cloumají s ním dost hormony, snad se probudí dřív než ho naše milá šárinka ožebračí, ne my samozřejmě víme, že šárce ale vůbec nejde o peníze *1* *1* chudák vždycky kápne na staršího bohatýho muže *1* *1* a ten její zpěv to je hotové umění *1* no budu končit, protože stejně se to tady smaže o šárce totiž stejně jako na jejím webu nesmíte napsat nic špatnýho, protože okamžitě je to pomluva, lež a jen hloupě závidíte!!!tak že můžete psát jen šárka je úžasná, zboźnuji ji, nejlepší celebrita atd.....to jedině o šárce můžete šířit nic jinýho, tak šárko hrozně tě máme rádi *1*
    • Re: šárka

      naprosto s tebou souhlasím , sestro.
    • Re: šárka

      jj, souhlasím...
    • Re: šárka

      Plně souhlasím
    • Re: šárka

      Skvěle napsáno, rádi jí mají jen puberťáci
  • je nej!

    Šárka je nej! www.kiki-kate.blog.cz *14*
  • rowenova

    Vaňková x Hůlka

    Šárka chodí s Danielem Hůlkou. *14*
    • Re: Vaňková x Hůlka

      taky jsem se kvůli tomu chtěla zasebevraždit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit