Přejít na výpis diskuzí

Sasuke Uchiha

OSOBNOST 18.8.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kornelie

    Sexy Sasík xDDD

    cose tíše Sasíka normalně nic moc... ale jakmile udělá ten sexy pohled tak sem mrtvá s toho nemužu xDDDD *14*
    • sakura-chan

      Re: Sexy Sasík xDDD

      Moje rec.Jinky kdyz Sasuke nedela s oblicejem nic takk vipada divne ale ten jeho sexy pohled me vzdycky dojme-Sasuke je proste hezounek *14*
  • =)))

    Vše nej k narozkám :DDDD *4*
  • žeru ho!!

    Sasukeho žeru!!! je to nejlepší animovaná postava ze všech!! škoda ale, že je ANIMOVANÁ..!! jinak na to animaxu to maj hoodně vadně že to dávaj až o půl desátý večer... mno nic dneska tam bude sasuke bojovat s narutem u těch dvou soch.. už se nemůžu dočkat a rozhodně se těším, až budou dávat naruto shippuuden!! *14* *14* *14* *14*
    • To asi jentak dávat nebudou!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* . ale máš pavdu Sasuke je nejlepšíííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • terissek123

    spoiler xDD

    Ne, že bych chtěla spoilovat, ale v tom.. etto... "životopise" o Sasukem není ani slovo pravdy. V týmu už dávno není... A ani nechce zabít svýho bratra... A jeho bratr ani nevyvraždil klan... A už vůbec není nejlepší ninja xDDD Tady nědo bere jetix moc vážně *13* *15*
    • Re: spoiler xDD

      Jo máš pravdu na tom jetixu je to uplně blbý! Vymýšlíjou si tam kraviny! *16* *5*
    • minet

      Re: spoiler xDD

      Mno tak jako Sasuke je prostě nejlepší! Jen to že se chce mstít za vyvraždění celý ho sváho klanu takže vlastně i rodiny neni nic zlího já bych to asi udělala taky! ale chápu i Itachiho stakovou sílou a nadáním zahazovat se v Konoze je docela pitomost!
  • Ee???

    tohle že je postava jo?tak to bych chtěla vidět,a taky nechápu lidi který jsou na tomhle založený,pěkná trapárna je to *9* *7*
    • kushina

      Re: Ee???

      co kecáš?!?!?! *16* *13*
  • priscilla

    sasuke

    sasuke je moje nejoblíbenější postava z naruta.nejvíc mám ale ráda jeho hlas takže vlastně hlas jeho dabéra (noriaki sugiyama).i to jeho chidori je dobrý.a nejlepší je že zabil orochimara protože ten mluvil hrozně.ale u itachiho mi to docela vadilo protože to bylo smutný. *9*
  • u.f.o.n01 mas pravdu madara je silnejsi lebo je panom sharinganu.
    ja som videl vsetke casti v narute od zaciatku az do konca .


    cize ked chcete sa nieco spitat a mate skype tak volajte moje skype je:nicolas.pavlovic2.


    a kto nema skype tak nech pise sem. *3* *1*
  • mivaseQ mily clapce ci dievca tato hra je najlepsia na svete cize bud ticho zasran. *16* *16* *16* *16* *10* *10* vies co si *12* *12* a mas stastie ze sa tu nemoze hresit
  • Co je to za blbost???

    Promiň fakt nechci bejt nepřátelská ale máš pravdu je pravda že větší část seriálu není Sasuke v týmu 7...to jo.
    Ale myslím si že Sasuke chce zabít Itačiho, a myslím si že Itači také vyvraždil klan Uchiha.Jestli ne pouč mně Pls.Možná máš pravdu tak mi to dokaž *3* *3* *3*
    • terissek123

      Re: Co je to za blbost???

      Ráda :o) Sasuke nechce svýho bratra zabít z jednoho prostýho důvodu- on už svýho bratra dávno zabil. Poté, co to udělal, se dozvěděl, že skutečným vrahem klanu byl Uchiha Madara a Itachiho, který byl tehdy moc malý na to, aby tomu rozuměl, pouze tahal s sebou a udělal z něj svého komplice. Teď Sasuke svýho činu trpce lituje...
      • kushina

        Re: Re: Co je to za blbost???

        MOŽNÁ ale to neznamená že neni nejlepší ninja, on je nejlepší ninja! *14* sasuke je fakt nejlepší ninja (možná až na naruta, časem) ale sasuke je nejlepší zabil Deidaru, Itachiho a Orochimara a možná pak ještě někoho :D jo a mohl zabít i naruta , ale on se zachoval tak krásně že ho nezabil *14* takže jaký že neni nejlepší ninja *8* *16* :D
  • :)

    hmm... Sasu Saku je sice hezký pár, ale nic nemá na Sasu Naru... to je prostě... *14* Sasan má u mě aleveliký mínus za to, že zabil Deidaru... ale co už... *9* *3*
    • Ale Deidara se zabil sám,dívala ses a četla si to pořádně? :D
    • sakura-chan

      Re: :

      Ja si myslim ze k sobe hdi vic Sakura a Sasuke nez Sakura a Naruto.Sakura a Sasuke toho maji hodne spolecneho no a proste......proste se k sobe vic hodi
      *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit