Přejít na výpis diskuzí

Scarlett Johansson

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blasius

    Dívka s perlou je perla. Je to nejkrásnější obraz na světě. *4*
  • Videoklip

    Teď vypadá krásně v novém klipu s Justinem,beztak to spolu táhnou,jsou po sobě úplně hladní:Dkdyžtak mrkněte na http://www.youtube.com/watch?v=b0VS BWsQqf8 a posuťte sami;-) *3*
    • Re: Videoklip

      ale houby, vona to netahne s justinem sim te
  • NICE

    KEcy kecy a kecy je to proste paradni luxusni heracka ! kdo rika neco jineho je hlupak a zoufalec *3*
  • Barborka

    Závist nebo slepota? *5*
  • Nechápu, proč sem dáváte fotky charlize Theron jako, že to je Scarlett, když neni....jsou to stránky Scarlett ne??? *16*
  • Obrázky

    Mám něco o Scarlett,a ráda bych to vyměnila za Liv Tyler,Keiru Knightley,Kirsten Dunst,Kate Beckinsale,Cate Blanchett,Jenifer Aniston nebo Natalii Portman.Jestli máte zájem... *3*
  • Supa!

    Je fakt skvělá a hezká herečka! Mám o ní i český web www.scarlett.czechian.net,kdyžtak kukněte ;)
  • Patří mezi moje oblíbené herečky a myslím že je super herečka,hlavně krásně zahrála Grace v Zaříkávači koní...:o)
  • ja si praveze myslim, ze tato koza je strasne nesympaticka a skareda... fuj chce sa mi z nej grcat. nech si ju tam strcia...
    • Re:

      nezáviď Barborko
  • Klobouk dolů

    Díkybohu, že v Hollywoodo dočista neztratili rozum a ještě dokáží náležitě ocenit tuto skvělou herečku s nevšedním půvabem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit