Přejít na výpis diskuzí

Scarlett Johansson

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej

    Scarlett je podle mě ideál ženský krásy. Ty vychrtla co běhaj po hollywoodu jsou strašný. Vždyť takový ženský nemůžou chlapi vůbec přitahovat. Doufám, že si z ní ty anorektičky vezmou příklad a začnou trochu jíst. *10*
  • pěkná ženská

    Ona je FAKT hezká, prostě taková žensky elegantní. Nemám ráda takovýty, co si hrají na drsňčky
  • kraka

    Naprosto souhlasím s titulkem kraka...ptz.ona fakt krásná není.Hezká je to ano,ale že by byla nejhezčí ne světě!Sotva si setřela mlíko po bradě koza blbá koblihama živená!!! *16* *5* *1* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kraka

    Nechápu jak jí někdo může považovat za nejhezčí ženu světa.Jenom kvůli tomu že má pysky až na zem a že je blondýna a že má velký kozy(což bych teda moc neřekla)tak z ní dělaj krasavici.Je to ještě malej smrad co ještě o sexu neví ani prd.Já taky nejsem dospělá ,ale určitě se vsadim že na světě je někdo hezčí jak ona ani se neví že exsistuje. *4*
  • scarlett

    Nadherna a sexy baba, hezci herecku jsem nevidela *1*
  • Re: Videoklip

    ale houby, vona to netahne s justinem sim te
  • Ehmm

    No, mě osobně se moc nelíbí.... Znám rozhodně zajímavější a krásnější holky, který ke kráse nepotřebujou bandu maskérů a k tomu, aby si jich někdo všiml, televizi....... Nevím, co se vám na ní líbí, a být klukem, raději se jí velkým obloukem vyhnu. Myslim že je to příklad holky na jednu noc... užijete si sní, ale nic víc.. myslim že třeba pro vztah nebude moc ideální. Když jsem o ní něco četla, nebo když jsem četla rozhovor přímo se Scarlett, ze všeho vždsycky jen čišila její nafoukanost.... *9*
  • ..

    Scarlett je naprosto dokonalá.....úžasná herečka, krásná ženská....prostě můj idol. Kdybych byla chlap, du do ní stuj co stuj!!!
  • Kráása...

    Tahle herečka je vážně úplně nejvíc krásnáá...Je hrozně zajímavá a neni to taková ta vyhublá koza s mozkem velikosti golfovýho míčku... *1* ...A navíc má neuvěřitelnej talent.. *3* *14* *14*
  • TOP

    JE strašně okouzlující swou newšední krásou....je nezaměnitelná, připomíná mi mou lásku....:-(....zaslouženě wyhrála nej sexy děwče on the world...
  • blasius

    Dívka s perlou je perla. Je to nejkrásnější obraz na světě. *4*
  • Videoklip

    Teď vypadá krásně v novém klipu s Justinem,beztak to spolu táhnou,jsou po sobě úplně hladní:Dkdyžtak mrkněte na http://www.youtube.com/watch?v=b0VS BWsQqf8 a posuťte sami;-) *3*
  • NICE

    KEcy kecy a kecy je to proste paradni luxusni heracka ! kdo rika neco jineho je hlupak a zoufalec *3*
  • Barborka

    Závist nebo slepota? *5*
  • Nechápu, proč sem dáváte fotky charlize Theron jako, že to je Scarlett, když neni....jsou to stránky Scarlett ne??? *16*
  • Obrázky

    Mám něco o Scarlett,a ráda bych to vyměnila za Liv Tyler,Keiru Knightley,Kirsten Dunst,Kate Beckinsale,Cate Blanchett,Jenifer Aniston nebo Natalii Portman.Jestli máte zájem... *3*
  • Supa!

    Je fakt skvělá a hezká herečka! Mám o ní i český web www.scarlett.czechian.net,kdyžtak kukněte ;)
  • Patří mezi moje oblíbené herečky a myslím že je super herečka,hlavně krásně zahrála Grace v Zaříkávači koní...:o)
  • ja si praveze myslim, ze tato koza je strasne nesympaticka a skareda... fuj chce sa mi z nej grcat. nech si ju tam strcia...
  • Klobouk dolů

    Díkybohu, že v Hollywoodo dočista neztratili rozum a ještě dokáží náležitě ocenit tuto skvělou herečku s nevšedním půvabem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit