Přejít na výpis diskuzí

Scarlett Johansson

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Scarlett Johansson

    Sorry za můj minulý příspěvek špatně jsem to pochopil a omlouvám se že jsem tě urazil beru to zpátky.Scarlett je úžasná krásná herečka která má velký talent.Nejvíce se mi líbila ve filmu Zaříkávač koní toto byl opravdu nejlepší herecký výkon nato že ji bylo 14 let to bylo fakt úžasný.je opravdu moc krásná a komu se nelíbí tak ať ji laskavě neuráží jako např.: kráva, zrůda atd,tak tyhle narážky si můžete strčit do ......Je to krásná dívka kterou nepotkáme jen tak na ulici zkrátka JE TO SEXY HEREČKA *14* *14* *14* *14* *14*
  • tak si svoje hlášky přečtěte

    Hm podle vašich komentářů a narážek na ni jde poznat jak jste tupí! *16*
    • Re: tak si svoje hlášky přečtěte

      my nejsme tupí ale ty jsi asi velký blbec když se ti nelíbí tak ji nekomentuj JE TO SEXY HEREČKA
  • Je to nafoukaná kráva.
  • závidim

    proč je tak kríásná??je úpe dokonalá!Má všechno, faktz závist! *1*
  • !!!!!

    nejvíc jí to slušelo v filmu perfektní skore tam byla uplně hustáááá !!! *14*
  • hm

    hmm tak to je pěkná zrůda..nechapu jak mohla vyhrát třetí místo o nějkrásnější ženu světa
    • Re: hm

      no přesně tak,když se ti nelíbí tak se na ní nedívej! ale podle mě je to fakt kočka a úžasně hraje *4* neni to taková ta anorektička co hlídá každý kilo a nafoukaná podle mího názoru taky neni!
      fakt jí obdivuju je úžasná *4*
    • Re: hm

      MAS MUJ PLNEJ SOUHLAS *1*
    • Re: hm

      jestli se ti nelibi proč se díváš na její stránky na osobnostech?nikdo ně nenutí dívat se na ni
  • Úžasná Scarlett

    Scarlett je moje nejoblíbenější herečka, je krásná a velmi talentovaná, mám ráda její filmy např. Dokonalý trik, Ztraceno v překladu, proto jsem si o ní založila stránku - www.fantastiquescarlett.blog.cz, budu ráda za každou návštěvu a komentář.
  • perla Carlett

    Je mimořádným talentem, prvotřídní herečka,má úžasný vhled a empatii.
    Bytost tak trošku ze snu.Jsem velmi inspirován její existencí.
  • SJ

    Je to typický ideál ženy!......proste zenska jak má být! a ti co o ni pisou zapory jsou idioti a závidí....
  • Hnuska

    Je blba to ze ma v hlave piliny je videt na sto honu a taky jednoducha lozovka a stetka a voskliva jak prdel vypada jak kuzelka. *5*
    • Re: Hnuska

      grickle kdyz si takhle troufas hodnotit lidi jakej seš ty??? Scarlet je pěkná ne nejhezčí ale pěkná nejhezčí je kate beckinsale co si budeme vsici namlouvat *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit