Přejít na výpis diskuzí

Scott Adkins

OSOBNOST 10.4.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba

    Opemněli jste film, kde hrál jednu z hlavnich rolí a to sice Undisputed 2:Last man standing, kde hrál Uriho Boyku. BTW tuto roli já osobně považuje za jeho nejlepší výkon.
    • boyka

      Re: Chyba

      To jo,v Undisputed 2 byl Scott úžasnej,ale v Undisputed 3 opravdu nemá chybu.Opravdovej borec.Dřív jsem žral hodně Van Damma,ale na tohohle kořena teda ani zdaleka nemá. *1*
      • Re: Re: Chyba

        ne vtomhle se mislis scott adkins je dobre ... je to koren .. je proste eso.. ale na jeana je proste nechita .. nikdo .. a ani nebude ...
        • Re: Re: Re: Chyba

          Boyka je najlepši mikto mamho nema
      • Re: Re: Chyba

        tak to je pravda ale van damme je jeho vzor no tak asi by se neprali spis cvicili
      • Re: Re: Chyba

        podle mě ho už dávno překonal *5*
      • Re: Re: Chyba

        jo tam je skvělej škoda že ho musel prohrát kdyby to bylo doopravdy tak by to scott vyhrál
    • Re: Chyba

      to já taky,byl tam skvělej!!!
  • boyka

    borec herec ale lepsi vypada jako boyka :) *3*
  • Yurij Boyka

    Scott je mega dobrej herec hlavně v Neporazitelnem 2,3 *5*
    • Re: Yurij Boyka

      ty seš asi velky hnup daniel ingr co
    • _m4rtu1k4_
      :) to je jasný *3*
  • na Van Damma rozhodně má a také má skvělou hereckou budoucnost, myslím si, že role Boyky ho vystřelila hodně nahoru a ještě o něm uslyšíme :)))
  • Neporazitelný III

    Nechtěli byste tam ještě připsat Neporazitelný III (Undisputed III). Tam hraje hlavní roli.
  • Jj, Scott by ten "drsnakum" z Never back down dal pekne do drzky :D
  • frajer nanho nemate tak drste hubu *1* *1* *1* *14* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Od té doby co jsem viděl film Neporazitelný 2,3 tak je pro mě v bojových umění číslo jedna Scott.Obdivuji ho,to co umí to tedy moc lidí nedokáže.Viděl jsem mnoho videí jak trénuje nebo nacvičuje choreografie a ohromuje mě stále víc a víc ..kdybych aspoň byl z 0,5% dobrej jako on tak by to pro mě byl velký úspěch
  • jednou bych chtěl byt jako vy jste nejlepši muj oblibeny herec
  • Boyka je Rambo chlap frajer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit