Přejít na výpis diskuzí

Scott McKenzie

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady na osobnostech.cz píší že se narodil v roce 1944 a na Wikipedii o něm se píše rok narození 1939. Tak který rok je správný? https://cs.wikipedia.org/wiki/Scott_McKenzie
    jinak dobrý zpěvák a hezký čest jeho památce



    *9*
  • No dejme tomu
  • Dneska jsem se dozvěděla,že Scott mckenzie zemřel *9* *13* je mi to moc líto ,čest jeho památce *9*
  • michalka1984

    Miláček

    Já ho miluji *14* *14*
  • saxxanna

    ježiši je mi sice teprve 12 ale von je tak sladoučkej .. a krásně spívá škoda že se nenarodil pozdeji toby ještě žil *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • michalka1984

      Re: saxxanna

      Ahoj Taky se mi líbí Scott McKenzie byl moc hezoučkej za mlada. mě je 26 ahoj
    • Re: saxxanna

      san francisko je sice pěkný ale je to až moc zastaralý!!!a on je ůpa hnusnej!!!
      • Re: Re: saxxanna

        hnusná jsi, jsi hnusná!!!
      • Re: Re: saxxanna

        Ty seš taky zastaralá a hnusná! *16*
  • Scott McKenzie

    Scott McKenzie je podlě mě nejlepší zpěvák co kdy byl , San Fransisco je podlě mě ůplně super písnička mohl bych jí poslouchat pořád dokola.Chtěl bych začít dělat fansite jestli se ke mě někdo chcete přidat tak se ozvěte na bob91@seznam.cz
    • Re: Scott McKenzie

      Máte pravdu.Já tuhle písničku považuju za absolutní klasiku.Já se přidávám. Čauky. Ája
      • Re: Re: Scott McKenzie

        *14* *14* *14* Já se taky přidávám. *14* *14* *14*
    • Re: Scott McKenzie

      Je mi 45 a tahle písnička je absolutní BOMBA. Jednou na to přídnou všichni. Čauky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit