Přejít na výpis diskuzí

Sean Connery

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • the rock

    Nechápu proč není v jeho filmografii zařazený film skála když v něm má hlavní roli
    • Re: the rock

      Hledam nazev filmu,kde hral trosecnika z havarovaneho letadla jeste se dvema muzi a unikali lidozravemu medvedovi nekde na severu Ameriky nebo Canady v databazi na netu jsem to nenasla.muze mi nekdo pomoct?Diky.eL
      • Je to film Červený stan ale nehraje tam trosečníka, ale R. Amundsena, který se je snaží zachránit ale sám zahyne.
      • Re: Re: the rock

        Nejsem si vědomej toho, že by v něčem takovým Connery kdy hrál a jestli jo tak jsem to rozhodně nikdy neviděl. Jediný co znám a odpovídá to popisu je film 'Na ostří nože', v originálu 'The Edge', ale tam hrál Anthony Hopkins a ne Connery. Víc na ČSFD:

        http://www.csfd.cz/film/1 3337-na-ostri-noze-edge-the/
  • Filmová star

    Je to výtečný herec a sympaták.Dnes slaví 78. narozeniny.Tak mu přeji vše nejlepší!
    • dejnadee

      Re: Filmová star

      Sozhlasím s Vámi, je výtečný, ať mu zdraví vydrří co nejdéle..., škoda jen, že už netočí.
  • Sean Connery je smraďoch

    Sean Connery se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá. Sean Connery ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.


    „Je to opravdu nechutné. Sean je schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Seanova ko­legyně.


    TAK PO TOMHLE JDU BLÍT!!!

    *9*
    • Re: Sean Connery je smraďoch

      ten kdo tady zapáchá si jedine ty
    • Re: Sean Connery je smraďoch

      To že se moc nemyje mě moc nezajímá,mnohem víc mě zajímá,jaký je herec a to je SUPER! *15*
    • dejnadee

      Re: Sean Connery je smraďoch

      Tak sem nelez když Ti tento herec nevoní, je spousta jiných fanklubů...
  • IDIOT

    Debil *16* *5* *10*
    • Re: IDIOT

      ale terasz som si uvedomila jednu vec ješdno je pravda že podla teho jak si tam zeregistrovaný si idiot
    • Re: IDIOT

      ja som so slovenska 1euro som mala pre učitelku a vieš čo som si za to kúpila jamesa bonda goldfinger
    • Re: IDIOT

      tak piš bojíš sa ma
    • Re: IDIOT

      drž hubu proč to tady vlastne píšu nevím co mám robit
  • pan úžasný

    Já ho prostě miluju!!!!!!!! *14*
  • Sean Connery

    Sean Connery,je to sympatycky,pan herec.Je uzasny,vynimocne dobry a nenahraditelny...
    • Re: Sean Connery

      Sean Connery je můj nejoblíbenější herec ze všech. Je to můj brouček. Má nejerotičtější hlas ze všech herců.
  • chbí tu indiana jones

    Nijak extra jsem filmografii nekontroloval, každopádně tu chybí Indiana Jones
  • informace

    Tento herec je kleptoman a nasilnik, dela mu poteseni obzvlaste kdyz bije zeny, je to zbabelec. Svoji byvalou manzelku malem umlatil, je chorobne zarlivy. *5*
    • Re: informace

      taky jsem to cetla v biografii,vubec bych to do nej nerekla *8* od te doby ho nemuzu ani cejtit *16*
      • Re: Re: informace

        Nesmíš věřit všemu co se píše! Hlavně ne těm neautorizovaným rádoby biografiím. Těch nejrůznějších lží a polopravd a drbů je o celebritách napsáno tolik, že je mi z toho smutno. *9*
    • Re: informace

      je kleptoman,násilník, chorobně žárlivý atd atd.... tyto bláboly máš odkud??? *13*
    • Re: informace

      je kleptoman, chorobně žárlivý atd atd.... tyto bláboly máš odkud??? *13*
  • Je bezvadnej

    Hned jak jsem vyděla jeho filmy hned jsem si ho oblíbíla.Je to bezvadnej chlap a herec.Je škoda že už končí.Podle mě je nejpřitažlivnější chlap pod sluncem.Je fakt dobrej. *4*
  • King

    Sean je skvělý herec, sympatický chlap a navíc z něho něco vyzařuje, prostě je neopakovatelný, je jen jeden Sean Connery. A je to Skot!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit