Přejít na výpis diskuzí

Sean Patrick Flanery

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chybicka

    Ve filmografii chybi film z roku 1995 "Powder",ac je o nem zminka v zivotopisu pod ceskym nazvem "belasek".Vy ho zrejmne vsichni milujete,ale vypada to,ze si prohlizite pouze jeho foto.Je to i herec a fajny clovek
    • Re: chybicka

      A můžu Tě ujistit, že pouze jeho fota nesleduji. *13* *13*
    • Re: chybicka

      Tak tu chybičku naprav, chytráku!!! *5* To, že hrál ve filmu Bělásek vím taky, to mi nepíšeš žádnou novinku a že v originále se jmenuje Powder, to je další věc kterou už dávno vím. *3* Mám ten film nahranej i na videu. *14* *14* Tak se měj. *5*
  • HANS MATHESON:)))

    PROSIM NEVIDELI JSTE HO NEKDY NA VLASTNI OCI??? *14*
  • film Belasek(1995)

    brouzdala jsem z nudy po netu a narazila jsem na hanbate fotky ruznych hercu, k memu prekvapeni jsem tam nasla foto i Seana ( ma ho srandovniho ) *3* *1* bylo to z filmu Belasek, videl nekdo ten film, opravdu tam byl na adama *7*
  • Sportak

    V serialu o Indianovi me uz tehdy zaujala jeho ohebnost, pruznost, hbitost. A loni jsem si precetla, ze ma cerny pas v karate.
  • Je prostě k sežrání... *14*
  • Pridala jsem par fotek

    Opravdu jen par, tak at tu uz zitra jsou!! *5*
  • Hans Matheson

    Sorry, ze otravuju zrovna tady, ale proc tu neni jeste zivotopis + nejake jeho fotky? *13* *9* ja ho miluju!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Hans Matheson

      PROSIM NEVIDELA SI HO NA VLASTNI OCI??? TREBA KDYZ TU BYL LONI A NATACEL BATHORY??? *14*
  • Lidi, proc nepisete?

    On je uplne bezvadnej. *14*
  • Ja ho zboznuju

    Tak to je hodne sympatickej a krasnej chlap a vubec na ten svuj vek nevypada.:-))
  • indiana

    teda pratele,tj. naprosto uzasnej chlap,nejvice mu to slusi ,jako Indiana Jones............ *14*
    • Re: indiana

      Ale Petro, H. Ford byl lepší.... :-P *4*
      • Re: Re: indiana

        NEBYL *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit