Přejít na výpis diskuzí

Seann William Scott

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděla jsem sice jenom Hele vole, kde máš káru, Evoluci a Prci prci prcičky, ale i tak jsem se nachlamala až až! Je to prostě skvělej herec a nádhernej chlap! Nemá chybu!
  • je to dobrej debil a me se docela libi,nejlepsi byl v prci prci prcicky3 je to fakt frajer!takovyho kluka bych taky chtela!!
  • sean-stiefmaister machr já ho znám
  • sean je super a hlavne jeho bracha v prci prci prcicky,ten jak ted hral zpoved kralovny stredni skoly,tak ten je sladkej!!!jmenuje se ve skutecnosti eli marienthal,je nprosto uzasnej........................................... ...
  • ...to je porad sama svatba sem a to me poser tam....
  • Stifler je hovado!!!!!!!!
  • joo on je skvělej..ja ho mam rada nebo se mi alespon líbí kdyř sem ho videla v prcičkach123 a tak no je prostě supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • je to borec sveta! proste stifmister! sem od neho chytla ty jeho hlasky! proste mazec *14*
  • Seann je úžasnej....Když ho vidim v Prcičkách,tak bych si krůpla do textilu... *1* Stiflera miluju,věřim,že kdyby ho hrál kdokoliv jinej,netěší se takovýdle oblíbenosti.Viděla jsem ho i v jinejch filmech,je to PAN HEREC."Takže ti nebude vadit,když ti budu říkat vyjebanej mozku,ty finčomrdův hošane a vůbec vyhul si péro!" *4*
  • titulek

    Tak co Ozi dem na čumendu...............Ty vole vona má kalhotky se srdíčkama..Je to borec.S tímhle borcem strávit den jako se stifmaistrem tak sem hlaškama plnej na rok.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit