Přejít na výpis diskuzí

Sebastian Ströbel

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to opravdu krásnej chlap,který má nekutečné charisma!!! A navíc sportovec.Skoda, že je ženatý a má tři dcery.
    Alex.
  • Co já bych dala za to abych ho mohla někdy vidět naživo.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Musím říct že jako snouborďak v Powder Parku je fakt sexy. *14* *14* *14*
  • Je tak strašně k sežrání a sexouš největší. má někdo plakát?jestli jo,dám za něj cokoliv!:**** i když..potřeboval by trošinku potrénovat břišáky:DDD
    • Z jednoho starýho časopisu plakít mám, ale bohužel jsem do Sebastiana taky zabuchlá, takže sorry ale plakát zůstane u mě na skříni.
      *3* *4*
  • Je naprosto užasnej , nejrači ho mám v Powder parku ! :DD ♥♥♥
  • Ahoj..!

    Ahoj! Jen jsem se Vás chtěla zeptat jestli nemáte někde online film Vidíš mě? Kde hrál dost podstatnou roli? Děkuji, kdyžtak se ozvete na e-mail..;)..budu ráda..;)
  • To není Sebastian

    Ahojky! Sebastian je fakt super herec a proto mě zarazilo že ve fotgalerii je fotka na které není on. Zdá se mi to,nebo to je ten přítel Leny? (v Holky to chtěj taky 2)
  • sexy

    božínku on je tak neuvěřitelně sexy!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sebastian

    Sebastian je ten naj sexi chlap na svete. Videla som s nim aj iny film aj tam bol dobry. Ak niekto vie este nejake filmy kde hral tak mi dajte vediet. Dakujem
  • Sebastian

    On je tak rozkočnej v tom filmu.je uplně k sežrání.kdyby jste někdo měl plakát nebo něco tak dejte na 100% vědět

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit