Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zapomněli jste napsat že kvůli nemoci postoupila operaci ledvin......jinka Selenu mám moc ráda, je to jedna z nejlepších zpěvaček
  • Ani zpívat neumí,jediný kvůli čemu se proslavila je Bieber *12* *7*
  • Selenu Gomez posloucháme už hodně dlouho a máme ji rádi, ale máme již oblíbenější zpěváky *4*

    Oblíbené písně: Fetish, Bad liar, Come and Get It, Kill Em With Kidness a Hands To Myself

    CD nebo něco takového nemáme, ale možná do budoucna... *3*
  • ovel sex *14* *14* *14* *4* *4*
  • Krásná zpěvačka a mám ji ráda, ale myslím,že s vkusem na chlapy je na tom vážně bledě. Podle mě si najde pořádného chlapa až po třicítce...Ostatně jako mnoho jiných krásných a úspěšných zpěvaček. Jinak blond ji kupodivu sluší,ale tmavá je přeci jen její barva.
    • Selenka je hezká
  • Selena je prostě boží ,herečka,zpěvačka ale hlavně člověk *14*
  • na miley nikdy nemala a ani nikdy mat nebude
  • Selena je jako jedna z velice mála celebrit taková,že vypadá pořád stejně hezky jako na začátku kariéry. Je sympatická a vypadá stále velice mladě a není hloupá(aspon zatím),aby dělala blbosti,které by jí škodily na vzhledu,tak jako je tomu u jiných celebrit. Písničky má smíšený,ale bohužel mi připadá,že ted poslední dobou spíš horší,což je škoda. Třeba už nemá důvod se tak snažit,když už je dlouho celebrita.
  • Krásná, milá a talentovaná zpěvačka, která i ve 30 bude vypadat na 15 *3*
    Mám ji moc ráda *2*
  • Ahoj, miluju Sel. Proč tu o ni nemáte žádný novinky? Já našla super web www.fans-selena.wbs.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit