Přejít na výpis diskuzí

Selena Quintanilla

OSOBNOST 28.11.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák tak krásně spívá a tak mladá umřela *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* I LOVE SELENA
  • Tu Yolandu Saldivar bych dal na trest smrti za to co udělala Selene byla nejlepší latino-mexickou zpěvačkou a už nikdo jí nedokáže nahradit I Miss you Selena :'(
  • Sice jsem se dozvěděla po pár těch letech po její smrti ale sledovala jsem její 2 známí filmy a je neuvěřitelně nadaná herečka, zpěvačka a tanečnicí. Když jsem sledovala závěrečnou scénu ve filmu Selena tak jsem byla neskutečně dojatá, nikdo nedokáže nahradit tuhle ženu jako byla ona. Jsem ráda za to, že je po ní vzpomínka aby na ní lidé nezapomínali a i její bronzová socha která je v Corpusi Cristi nejvíce náštěvována jejími fanoušky.
  • Selena to bola number one!
  • jacicek

    škoda

    O Seleně jsem se dozvěděla až po její smrti je suprová má krásné písničky je jí škoda
  • selena byla to hvězda

    selena tak mlada nadana a jak dopadla je to chudak do tetka posloucham jeji pisně byla super
  • Hvězda !!!

    Její osud je strašně smutný byla velmi talentovaná krásná a milá je moc dobře že se o ní natočil film Selena(1997)je dojemný a mapuje její život a kariéru. Díky tomuto filmu se její příběh dostal více k lidem jak v tv tak i na dvd hlavně pak v Evropě kde teprve začínala být známou.Neznám jinou zpěvačku která by tak moc zpívala srdcem jako Selena!!!
    • j.ny

      Re: Hvězda !!!

      Právě jsem se na tento film dodívala. Sháněla jsem ho dlouho na netu, protože se mi moc líbil už jako začínající zpěvačce, když mi bylo 15 let... Je to opravdu velice smutné, tak nečekaný zvrat..."Koho Bohové milují, umírá mlád" - bohužel... Nicméně jsem taky za ten film ráda, J.Lo ji ztvárnila velmi dobře. Přeji všem příznivcům hezké dny...
  • Re:

    To Petr: děkuji
    *4*
  • Nový životopis

    je super díky *4*
  • Selena

    Selena mne naprosto uchvátila,byla to nejen výrazná a talentovaná žena s krásným hlasem ale také moc dobrý človíček s velkým srdcem.Nezasloužila si takový osud....Jinak ten film S J.Lo.je vážně super!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit