Přejít na výpis diskuzí

Seth Green

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mija6994

    njn

    Je to super magor *3* ale v pohodě *4*
  • 2krat

    proc je ve fimografii 2krat napsane Scooby Doo nepsoutane prisery?:D me by to stacilo teda jednou *1* jinak teda seth je... hmm.. sladky herec *5*
  • Sethík

    Sethíček je velice roztomilý *1* je to skvělý herec a ve filmu dohazovač byl fakt skvělý:D ale jeho vsecky filmy jsou super komedie, takze jen tak dál sethe!! se divim ze jeste neni znamy tak jako treba johnny depp, protoze seth ma fakt hodne a dobrých filmu *3*
  • seth

    ja ho fakt žeru na internetu se na jeho fotky a videa dívám každej den!!!!! *14*
  • Blahopřání

    Dnes je mu 34 let,chci mu tedy blahopřát.Líbil se mi s ním seriál Buffy a komedie Milionový závod.Happy Birthday Seth!
  • setík

    je moooooooooooooc hezkej a ty jeho oči,zlatíčko!!!!!!!!!!! *14*
  • seth

    je mooooooc zlaty.....a tie jeho oci.... *14*
  • zlatesko

    je moc nadhernej me se nejvíc líbil ve filmu ruka zabijak tam byl vazne ou kej *14* *14* *4* skoda ze neumim tak dobre anglicky na to abych se s nim domluvila *9* *9*
  • I love you

    Miluju ho.. je sqelej!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14*
  • I love

    já ho miluju *14* *14* *14* je to ten nejsladší kluk na zemi (i ve vesmíru) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • byl uplně best v nekecej a pádluj , nejvíc se mi líbilo , když si ho odnesl ten medvěd a pak mu sežral mobil *1*
  • Vlkodlak

    Nemůžu si pomoct,ale nejsladší byl ve filmu BUFFY přemožitelka upírú...... Nejvíc se mi líbylo jakýho blázínka stvárnoval. *14* je prostě fajn a roztomilej
  • Tohle je ten nejroztomilejší herec pod sluncem...vždycky, když ho vidím, hladila bych ho a šišlala při tom. *14*
  • Katryna

    Je to ten nejlepší herec na světě!!!!!!!!!!! *3* *3* *4* *14*
  • comment9

    malej, placatej, ušatej , zrzavej a divnej týpek *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit