Přejít na výpis diskuzí

Martin Ševčík

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za komentáře? Co jste dokázali vy ostatní co tu máte takové kecy? Martina Ševčíka neposlouchám ale pamatuju že se zúčastnil Superstar, narozdí od vás má talent a odvahu a něco dokázal. Blbě anonymně kecat na internetu umí každej hňup s IQ houpacího koně
  • NEUMÍ ZPÍVAT TAK CO TU DĚLÁ?

    *9* Trapák všech trapáků
    • Re: NEUMÍ ZPÍVAT TAK CO TU DĚLÁ?

      co si dokázal/a ty? že by mindráček si tu vybíjel své trápení?? martin umí.. tebe mi je opravdu líto.
  • chci s tebou sex

    martine pojd pojd na mi velky pero a neboj se nevim proc prede mnou porat utikas nastrikam ti do huby budes polykat jak divej *5* *4*
  • Marťas

    Nějako mrtvo tady :) tak Přijďte na ofiko forum *14*
    • Re: Marťas

      www.martin-sevcik.cz *14*
  • ofiko stránky

    www.martin-sevcik.cz

    zaregistruj te se na ofiko stránkách a pojďte pokecat na forum *14*
  • Martine jsi skvělej. Škoda, že ti to v superstar nevyšlo až do konce, ale pro mě si stejně vítěz *4* *1* !!! Ať se ti pořád daří a ať ještě dlouho záříš na hvězdném nebi!
  • MArtin je neejjjj

    Marťas, seš ten nejroztomilejší kluk kerýho sem kdy viděla. Kam na se na tebe hrabe Foret, Issa, Drda, Pitt nebo Depp?? *14* *3* Mám tě moooc ráda, a doufám že navždy zůstaneš tím skvělým sympaťákem s božským hlasem z kerého mrazí!!!!! *14*
  • Marťa je nejlepšííííí)))

    Ahoj Marťo, jsi nejlepší. A pro mě jsi SuperStar *14* *4*
  • Marťo jsi nejlepší. Jsi skvělej hodnej a přirozenej kluk. A pro nás jsi SuperStar *4* *14*
  • je nejlepší

    Ahoj marťas...byl si fakt dobrý..a takový slaďoucký. *14* ! No prostě uplně užasný *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit