Přejít na výpis diskuzí

Shailene Woodley

OSOBNOST 9.3.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlouhé, krátké... Pořád je to Shai <3 Je to nejlepší herečka na světě! Je svá, vtipná .. :)
  • Ano s dlouhými vlasy jí to opravdu slušelo... Ale ona by si ty vlasy stejně nejspíš ostříhal, jelikož Tris si je taky zkrátí v Rezistenci...
  • také si myslím že jí to slušelo více s dlouhými vlasy :) ale její volba hezká je pořád :)
  • Myslím ze by si mohla nasadit paruku.S kratkymi vlasy mi až moc připomíná Hazel *9*
    • Hele, to, že to připomíná Hazel je v pořádku, když ji sama hrála:D *1*
  • Nechápu, proč si stříhala vlasy, teď vypadá jako škaredý kluk *9* Jinak je super a bezvadně hraje *3*
    • Protože jako Hazel je musela mít krátké.. Je to úžasná herečka a moc jí to s Teem sluší.. Moc jim to přeju <3
    • Nejspíš musela,kvůli filmu Hvězdy nám nepřáli.....
    • Přesně! kůli filmu ..blbko:P
    • Škaredý kluk? Jako vážně? Takže za 1. vlasy si ostříhala kvůli TFIOS, za 2. rozhodně nevypadá jako škaredý kluk, naopak jí to sluší i s krátkými vlasy a koukám, že tady někdo zavidí to, jak Shai vypadá :D hádám, že ty nejseš ani z tisíciny tak hezká jako ona, za 3. příště se radši nevyjadřuj, protože upřímně nechápu, proč sem tyhle kecy píšeš...
      • No, v Rezistenci jí to vážně nesluší tak jako ve Hvězdy nám nepřály ;)
    • Kvůli filmu hvězdy nám nepřály.
      Přemýšlej, prosím.
      • stačilo aby si dala paruku:D nemusela si je ostříkat, ale chtěla, takže konec debaty :D
    • Ty jsi skaredy kluk- jestli ji mas rada tak jenom takovou jaká je ty blbko *10*
  • tady ma ze hrala v Amazing Spider-Man 2 ale ja ji tam vubec nepostrehla *13* *13*
    • Já jsem si jí taký nevšimla. :(
    • Prý ji vystřihli z důvodu, že zatím ještěnechtějí zařadit Mary-Jane do sequelu. Pravděpodobně bude až ve 3 nebo 4 ale jestli roli opět nabídnou shailene, to se neví.
  • Happy B-day Shailene
  • Karkiss
    Happy birthday Shailene Woodley! Have a lot of luck, be healthy, have amazing boyfriend and never forget to smile! :)
    I love you so much! *14* *14*
  • Happy Birthday *4* *4* *3*
  • Všechno nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit