Přejít na výpis diskuzí

Shailene Woodley

OSOBNOST 9.3.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano s dlouhými vlasy jí to opravdu slušelo... Ale ona by si ty vlasy stejně nejspíš ostříhal, jelikož Tris si je taky zkrátí v Rezistenci...
  • také si myslím že jí to slušelo více s dlouhými vlasy :) ale její volba hezká je pořád :)
  • Nehrála ve filmu the Amazing Spider-man 2 ... pokud ano opravte mě
  • narodila se stejně jak já super :D
  • Karkiss
    Happy birthday Shailene Woodley! Have a lot of luck, be healthy, have amazing boyfriend and never forget to smile! :)
    I love you so much! *14* *14*
  • Shaile chtěla by sem se sní setkat chtěla by sem jí vidět ale aspoň kdyby mi dala telefon chtěla by sem jí vidět nebo aspoň něco kde si můžeme psát já jí máám ráda chtěla by sem jí vidět kdyby mi řekla
    kde bydlí nebo aspoň něco kde si můžu s ní psat a tak tak prosím kdyby mi odepsala nebo dala telefon poradte mi. *14* *13* *9*
    • Jn, v žádnym případě....ne ty jo, hvězdy dávaj běžně svoje čísla fanouškům....co to je za nápady...??
    • Samozřejmě, že ti nedá telefon ani nic takového
  • Já doopravdy nechápu proc nechodí s anzelem ergot....z augustem z filmu hvězdy nám nepraly....
    co jsem koukala na filmy prej se točí nějaký nový s anzelem a shai...
    Bud je to náhoda ze všechny filmy točí spolu nebo nevím....
    jo s theem se k sobe taky hodi on je krásný jen mi hlava nebere proc to ne zkusí i s anzelem :/ :/ :) :)
    jinak si taky nevzpomínám ze by tam točila v Amazing spiderman 2... pisou ji tam jako marry Jane....tak doopravdy nevím :/ :/.
    • Nemá náhodou Ansel přítelkyni? *8* *4*
    • *Anselem Elgortem
      když už :) Ne netočí spolu film .. a netočí spolu všechny filmy :D diď spolu mají jen jeden a TFIOS :D
    • Úplná pravda ti dva k sobě patřej jak ve filmech tak i ve skutečným životě
  • Jaký m mluví jazykem asi americky [anglicky] protože tam mluví cesky je to přeložené ??? poradte mi *13*
    • *facepalm* Mluví čínsky.
    • Jasně, od toho je přece dabing nebo titulky, ne?
    • Stačí se kouknout na Hvězdy nám nepřály v Aj a k tomu mít titulky.
  • Happy Birthday *4* *4* *3*
  • Happy B-day Shailene *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit