Přejít na výpis diskuzí

Shakira

OSOBNOST 31.12.2006 
581 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiň Shakiro že jsem ti nepopřála včera tak ti přeju všechno nejleší :D teď fakt promiň *9*
  • marek2
    Také se přidávám ke gratulacím i tu na českém portálu. A Shaki jistě vám všem hrozně moc za vaše milá, krásná, osobní a úžasná přání děkuje! :-)
    Zde se můžete kouknout na další oficiální přání z celého světa. Příjemné pokoukání i poslech. Některá jsou opravdu senzační a originální! :-)

    http://www.shakiramedia.com/news/detail/1068
  • Kikca96
    všechno NEJJ!!! *14* *14* *14* *3* *3*
  • všecno nejjj *1*
  • všechno nejlepšíí Shakiro! *3* *4* *4*
  • Všechno nejlepší Shakiro!!! Mám Tě ráda,teda az po Beyoncé ;) *14*
  • všechno nejlepšííí Shakirko(Šakirkoo:DD) tvoje neeej písen je WAKAWAKA!!!!!!!! i love...<3 prostě hodně zdaru do dalších lét no..:DD *1* *1* slavíš 35, co??
  • Přeji k 35. narozeninám vše NEJ!!!!!!!! Její hlas řadím mezi tak 3-5 nejlíbeznějších hlasů zppěvaček na světě. Drž se Shakiro !!!!
  • ...a Gerard Piqué 25 let..
  • marek2
    Ne, myslel jsem prostě obecnou hierarchii, nic víc. Jsou nadřízení a podřízení, jako v obyčejném podniku. A já jsem v tomhle případě podřízený.
    No, jestli to mohu odlehčit. Nemám zrovna míry 90-60-90, čímž Tě asi patrně zklamu. *1*
    A pokud máš něco s nicky, tak s tím nic nenadělám. Já si pod dvěma písmeny "en" opravdu také hned nepřestavím Tvůj obličej. Jsem spíše v těchto věcech pro 'originalitu'.
    Nevím jinak proč, ale funguje to tady takto. Pokud nemůžeš jinak, stěžuj si u toho, kdo tyto stránky založil. A navrhni mu lepší. Uvidíš, co Ti na to odpoví. *3*
  • Myslíš ten nahoře ? Ten stojí nade všema ! Jinak marek2 to přesně víme o koho jde !!! *1* *2* *1* *2* Za tímhle jménem se klidně může skrývat Marika ! *1* *6*
  • marek2
    I nade mnou někdo stojí a musím se někomu zodpovídat. A jsem vážně ze srdce rád, že to není někdo takový jako tamta "skrytá identita" nebo tamta "skrytá identita". *1*
  • jsi zablokován !!!! *1*
  • Příspěvek žádným způsobem neporušoval slušnou diskusi ..TIPUJU ŽE HO JEN NAHLÁSIL SPRÁVCE,PROTOŽE MU JEŠTĚ ANI 18 LET NEBYLO ! *1* *2*
  • ách jo..všchno se blokuje.. *16*
  • http://starstyle-love.blog.cz/
  • marek2
    No, zpívá tu píseň v Sale el sol tour. Takže by se dalo říct, že ano. Ale nijak to nebylo vydáno ani jako singl, ani nic podobného. Jen zpívá kus této písně. Takže asi tak. :))
  • wauworld
    ne..
  • Dotaz pro znalce *3* ,nazpívala něco od sk. Metallica-Nothing else matters??
  • marek2
    Všem přeji ze srdce Šťastné a Veselé Vánoce a to stejné i v novém roce 2012! Ať se vám daří a splní se vám všechny vaše přání. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší