Přejít na výpis diskuzí

Shania Twain

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: ČR

    Máš úplnou pravdu... problém je v tom, že tahle hudba tu nemá vůbec žádnou nediální podporu a tudíž ji lidé mají stále zafixovanou jako hudbu kotlíkářů... hnus. Kolikrát poslouchají country a ani o tom neví. A je to pochopitelné, protože i Shania sem dochází v popových verzích *9*
  • Re: Re: shania

    no jasně, že nemá... kecá *3*
  • Re: CMT

    No je vidět, že jsi na Shaniu narazil úplně stejně... Country Express Praha Nashville by sice trochu prazvláštní pořad, ale alespoň přibližoval country umělce i čechům...
    A CMT Europe mi taky hodně chybí... kdyby nebylo "country hitparády", tak bych neznal Faith Hill, Tima McGrawa, Dixie Chicks, Lee Ann Womack, Martinu McBride, Alana Jacksona, Alison Krauss, Clinta Blacka a spooooooustu dalších *9*
  • CMT

    Škoda že už delší dobu nefunguje CMT Europe, o pořadech tragicky zesnulého p. Brabce ani nemluvě. Já se tak na počátku devadesátých let spolu s pořadem o country na Radiožurnálu seznámil s většinou amerických country zpěváků.
    Jinak mi zůstal takový dojem, že současná americká country trochu stagnuje, aspoň ve srovnání s koncem let devadesátých, ikdyž je to možná dáno i tím, že jsem trochu s US country ztratil kontakt.
    Jinak Shania si drží vysokou úroveň stále a že zpívá mix country a popu mi vůbec nevadí. Naopak si myslím, že toto míchání stylů není vůbec na škodu. Btw. poslechněte si Sommertime blues od A. Jacksona, Stray Cats a Rush.
  • soliter

    Re: Re: ČR

    KOUKÁM,ŽE SE O COUNTRY ZAJÍMÁŠ.TÉTO MUZICE BYCH V NAŠÍ ZEMI DALA ZELENOU.POP MUŽE DĚLAT KAŽDÝ,ALE MEZI ZPĚVÁKY AM.COUNTRY JE PRÝ TĚŽKÉ SE PROBOJOVAT.JE TO MUZIKA PLNÁ CITU A MUSÍ SE UMĚT.J.M.MONTGOMERY,G.BROOKS,M.MC BRIDE,B.PAISLEY,BELLAMY BROTHERS,D.PARTON A JINÍ JSOU TOHO ŽIVÍM DŮKAZEM.MĚLI BY NĚJAKOU TUTO MEGA HVĚZDU POZVAT DO SAZKA ARÉNY-VŠICHNI BY MĚLI PUSY DOKOŘÁN! *8*
  • soliter

    Re: Shania

    MÁŠ PRAVDU,ŽE U NÁS SE HODNĚ MÁLO HRAJE AMERICKÁ COUNTRY.DÍKY TOMU,ŽE SHANIA TWAIN ZBĚHLA I K POPU LIDÉ JÍ TU ZNAJÍ Z RÁDIÍ.O JINÝCH STEJNĚ SKVĚLÝCH HVĚZDÁCH AMERICKÉ COUNTRY SE TU MOC NEVÍ.O COUNTRY SE ZAJÍMÁM,SHANIU OBDIVUJI,ALE PRAVOU NEFALŠOVANOU COUNTRY BOHUŽEL UŽ NEDĚLÁ A JE TO OHROMNÁ ŠKODA.AHOJ.KAMILA Z ČESKÉ LÍPY *14*
  • kokosek

    Shania

    Je to super zpěvačka a ještě, že to nevzdala byla by to škoda. Ani se mi nechce věřit, že na svůj věk vypadá tak skvěle mladě. *4* Díky ní jsem si ještě víc oblíbila country písně. Jenom škoda, že tu u nás nemá koncert. Souhlasím, že v rádiích málo hrají country písničky, protože mě vždycky naladí pohodovou náladu. *3*
  • sony22

    ????

    nevite nekdo jestli shania jeste koncertuje? a bude mit nekde v evrope turne?? nebo aspon koncert? *7*
  • Re: ČR

    Onehdy jsem slyšel na českém rádiu vysílající country hudbu, že v současné době se u nás nenajde nikdo, kdo by byl
    schopen zaplatit takovou megahvězdu jako
    je třeba Shania,či Faith Hill,K.Chesney
    anebo B.Paisley. Mě spíš připadá, že to je proto, že o americkou moderní country
    music není u nás takový zájem a proto
    převládá obava zvát tyto špičkové zpěváky
    neboť nejsou u nás v širším povědomí.
    Koneckonců nejsou slyšet ani na hudebních
    komerčních rádiích a jen sporadicky na tom jediném, které je zaměřeno hudbu-country.
  • Re: Pokec

    sorry je to 432617990
  • Pokec

    Kdyžtak tak napište můžeme o ní pokecat my icq 432617889 a jinak kdyžtak o všem *3*
  • Re: shania

    A máš nějaký foto nebo tak ?
  • shania

    Ahojki jo sania je nejlepši ja ji znam trochu osobně byla jsem na tom koncertš c chicago joo a bylo to boma. *3* *14*
  • ČR

    Chtěl bych se zeptat jestli někdy do budoucna někdo neví třeba o koncertu u nás.Bylo by skvělé kdyby tady přijela ... Vím jen o koncertech v Německu atd. ale v ČR nic ! *9* I kdyby to stálo 2000 tisíce tak bych na něj šel .. *4*
  • Re: Re: Re: shania

    No, mámou možná, ale babkou - to snad ne. Shania se narodila r. 1965, tak si to spočítej...
  • Rozvod

    Tak bohužel už to bude pravda, že se Shania Twain a její manžel Robert John "Mutt" Lange po 14 letech manželství budou rozvádět...
    Mutt se seznámil se Shaniou v roce 1993 a krátce na to začali spolupracovat na jejím prvním albu, které se stalo okamžitě bombou a vystřelilo Shaniu na hudební nebe. A její kariéra strmě stoupala vzhůru. Shania a Mutt napsali spolu všechny písně, které má Shania na svých albech. Mají šestiletého syna Eju a jejich manželství bylo považováno za jedno z nejpevnějších v hudebním průmyslu *9* *9*
  • Re: Dotaz

    Jmenuje se to "UP CLOSE AND PERSONAL" a spolu se Shaniou jsou účastni i Alison Krauss a Union Station. A je to vážně nádherný!:)
  • Dotaz

    Mám takový dotaz. Před lety (tak 6 a více) jsem viděl se Shainou Twain, DVD hodně v country stylu. Nevíte náhodou někdo jak se toto DVD jmenuje.
  • shania

    Je to velmi krásná ženská
  • shanika

    Shania je pro me ta nej nej nikdo od nas ze skoly ji neznal dokud jsem neprinesla referat o ni ... potom se jim zacala libit pisnicka MAN ! feel like Woman .. nevim jestli ji jeste poslouchji ale ja ji posloucham !!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit