Přejít na výpis diskuzí

Shania Twain

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shania

    Ahojki jo sania je nejlepši ja ji znam trochu osobně byla jsem na tom koncertš c chicago joo a bylo to boma. *3* *14*
    • Re: shania

      A máš nějaký foto nebo tak ?
      • Re: Re: shania

        no jasně, že nemá... kecá *3*
  • Mám Shaniu Twain rád je to dobrá zpěvačka a vím že si musí na svých klipech máknout
  • Happy Birthday Shania Twain!!!!!!! <3 <3 *3* *14* *4* I love your song and video That don't impress me much <3 *4*
  • Luky1987

    Shania Twain je dobrá zpevačka

  • Je super, aspň ja to tak cejtim
  • Stačí se dívat a poslouchat. Chápu, že muži jsou tak říkajíc AUF. V jejím případě však musí složit poklonu a obdiv i každá normální ženská. Je prostě úžasná!!!
  • Shania =o)

    Teď o ni zrovna píšu referát do angličtiny :-) Na téma record breakers..Je úplně super.. Krásná,přirozená..a má pěkný písničky¨,který může zpívaat jenom ona,když to zpívá někdo jinej,ztrácí to kouzlo a smysl... *7*
  • shania

    Shania je ta nejkrásnější, nejdokonalejší žena jakou jsem kdy viděl, už 3 roky jsem do ní blázen a není den kdy bych si ji nepustil. Je mi 19 a kdykoli si pustím From this moment on tak sem ůplně naměko:) Mám v plánu za ní odjed, zbavit se toho jejího a hned potom s ní stávím celej zbytek svího života!ALE TO SI NECHTE PRO SEBE. *1* *1* *1*
    • Re: shania

      napřed se ale nauč pravopis
      • Re: Re: shania

        len ho nechaj však má len 19 rokov. ST by mu mohla byť aj babkou
        • Re: Re: Re: shania

          No, mámou možná, ale babkou - to snad ne. Shania se narodila r. 1965, tak si to spočítej...
  • shania

    Shania je ta největší kost pod sluncem. A je jenom moje:) *14* *14*
  • Fakt skvělá spěvačka !!!! Obdivuju jí má moc hezkou image *4* ! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit