Přejít na výpis diskuzí

Sharon den Adel

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srovnání

    Witchin a Nightwish jsou dvě nejlepší kapely tohoto žánru , nedaj se srovnávat , každá znich je něčím originální. Mám je rád obě. *4*
  • intoska

    propad

    hm tak propad.....U Within Temptation jsem žádný propad nezaznamenala.....
  • intoska

    Sharon

    Moment, odkdy je Sharon členkou kapely Avantasia?!? Sice s nimi spolupracovala,ale členka není!!!! *8*
  • Sharon

    Ja miluji Sahron a rovnako Mam velice rad aj pisnicky od tej ich bandy : Within temptation
    • Re: Sharon

      A hele... Uživateli Diwna Swina se i něco líbí? Písničky "od tej ich bandy" jsou album od alba horší a horší... Kde jsou staří dobří Within Temptation? Klesají na dno... Ze staré osádky fans už zbylo jen málo a nyní je to kapela pro malé emařky...
      • fantomka

        Re: Re: Sharon

        Emařky??? Nejdřív rozeznej styly a pak něco kdákej!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
        • Re: Re: Re: Sharon

          Zvláštní, zatim sem neviděl fanklub, ve kterým by si lidi nenadávali.
          Co se mě týče, WITHIN mají stále písně, které se dají v poho poslouchat narozdíl od NW. Ta kráva Anette je stáhla sebou až na samotný dno. Štve mě, že jejich fanoušky jsou ted lidi, co poslouchaj něco na styl LADY GAGA. To bych třískal. Opravdu NW (bez Anette) lituju
          • morandi

            Re: Re: Re: Re: Sharon

            pláčeš na špatném hrobě bo Anette nemůže za Tarjin vyhazovat.Tak ji přestante furt nadavat. Vypouštět kecy z tlamy umí každý *10* *16*
      • Re: Re: Sharon

        Buď sticha když tomu nerozumíš... *5* WITHIN TEMPTATION FOREVER. *14*
      • twistr

        Re: Re: Sharon

        zdarec, tak je neposlouchej když se ti nelíběj a neplivej na ně. Měj se
        • Re: Re: Re: Sharon

          To mělo bejt tobě
      • intoska

        Re: Re: Sharon

        Klesají na dno?!!!!? *8* tak to je pěkná blbost,jsou čím dál lepší!!!!! *10* *10*
        • iracek

          Re: Re: Re: Sharon

          Lepší? Ano... Asi jako noví Nightwish, kteří získali nové fanoušky na vlnách Óčka, MTV, ...
          • intoska

            Re: Re: Re: Re: Sharon

            co je furt srovnáváte s Nightwish!je to blbost tak srovnávat dvě naprosto odlišné kapely! *8* *8* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sharon

              srovnává se jen ten propad kapel, nikoliv kapely celkově
      • Re: Re: Sharon

        Magore,nevíš co píšeš,poslouchej svoje dechovky a nepiš takový kraviny !!!!!
        • iracek

          Re: Re: Re: Sharon

          Ale ale, snad to jde i slušně... *1*
  • intoska

    Robin

    Sharon a Robertovi se 1.6. narodilo další dítě-kluk.Jmenuje se Robin Aiden Westerholt. *4* *3*
  • Sharon + Armin

    Disponuje naozaj skvelym hlasom, jej vokaly spojene s majstrovstvom trancoveho maga Armina van Buurena v skladbe In and Out of Love su priam bozske!!!
  • aloinlavela

    jj

    Jo je fakt úžasná *3*
  • lilinqa

    Sharon

    Sharon má dokonalí hlas! Jsem ráda že jsem WT poznala *3*
    • intoska

      Re: Sharon

      to je pravda,ale dokonalý hlas se píše s tvrdým Y *13*
  • Reakce

    Máš pravdu!! Taky jsem její fanoušek a vždy budu:-)
  • Sharon

    Myslím,že jí lépe svědčí(i sluší) zpěv v kapele Within Temptation.Jinak jsem jejím Big obdivovatelem.
    *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit