Přejít na výpis diskuzí

Shawn Desman

OSOBNOST 20.8.2008 17:24
  1 příspěvek

Narodil se jako Shawn Bosco Fernandes, ale na hudební scéně ho známe jako Shawn Desman. Je to kanadský R&B zpěvák z Portugalska, italského původu. Původně mu jeho přátelé přezdívali "Dez, man", později se přejmenoval na Desman. Už hodně dávno vystupoval na hudební scéně, ale až jeho přelomovým albem bylo roku 2002 album s návem Shawn Desman, ze kterého vyšly tři songy, které v kanadské hitparádě bodovaly na předních místech. Jeho dalším albem, bylo album Back for More, které vyšlo v roce 2005. Nacházely se na něm singly se zamilovanou ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hello,

  Hello,
  How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
  I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
  (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
  have a nice day.
  your in love tessy kuru.

  Ahoj,
  Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
  Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
  (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
  Hezký den.
  Váš v lásce tessy kuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit