Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h.f.2babetca

    ak si dobre pamätám

    Nejako sa tu stále fylozofuje ako sa vyslovuje jeho meno...ked dávali vo Fun rádiu reklamu na eagle eye ..tak jeho meno vyslovovali ako šája labaf....ale newiem *9*
  • princess007

    jéžiš marjá

    já s něho total nemůžu *14* *14* *14* *14* tonení fér!!!!!!!!jako že by třeba přijel do česka....jůj a v disturbii a transformers byl fakt ůžasnej.....a ty oči....áááááááááááá *14* *14* *14* *14* *8* *8* *15* *15* *14* *1* ...a ten výkon v knihovně ve filmu eddie a tru byl fakt supr a asi půl hodky sem kvůli němu brečela....SHIA 4EVER!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: jéžiš marjá

      No jo Shia jke sexy a já ho mám mooooc ráda a kdyby přišel do Česka bylo by to super *14* *14* *14* *14* *14*
  • v.e.r.k.a

    Shia

    Shia je fakt moc hezkej *14* a moc dobrej herec
  • klariss

    Shia

    Krásný jméno :) fešák kluk a velmi talentovaný.Ten to někam dotáhne..i když už dosáhl!Nojo i mladí kluci můžou být skvělý herci *3*
  • Happy Brithday
  • lucylli

    filmografie

    jo a jeste k te filmografii nema tam napsane za 1.Edie a true za 2.transformers2 za 3.oko dravce-eagle eye!!!!
  • lucy3

    lucy3

    Ahoj

    ano je velice úžasný člověk Shia úplně mě pohltil.Těším se na transformers 2,I Love New Yourk.přečetla jsem si tu,že mu chcete napsat o podpis napište prosím zdali Vám odpoví a jestli to má cenu mu to vůbec posílat:):)děkuji a zdravím všechny!!!!!!!!! *14* *1*
  • princess007

    JUJ

    jo a vyslovuje se to ,,šaja labaf" on je tak pééééékny SHIA 4EVER
  • kordelie

    KORDELIE

    ACH MŮJ BOŽE JE TAK SEXY A VE FILMECH HRAJE TAK ŽE Z NĚHO PROSTĚ NEMŮŽU MILUJU HO LÍBÍ SE MI VE FILMU TRANSFORMERS A INDIANA JONES A KRÁLOVASTVÍ KŘIŠŤÁLOVÉ LEBKY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *14* *14* *4*
    • Re: KORDELIE

      Jo tak to máš recht v tom Transformets je pěknej a taky ho miluju jen mi vadí Megan Fox děvka jedna Bláznivá
      • nik011

        Re: Re: KORDELIE

        ses normani co ti jako vadí Megan Fox ,dyt spolu nic nemaj!! jžs!
  • on je krásnej moc moc a jeho oči oh nemůžu a s megan byli v transformers ůžasní škoda že nehrála i ve transformers 3 ale je dobrý jak sou z něho všichni paf a nikdo neví jak se vyslovuje jeho příjmení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit