Přejít na výpis diskuzí

Shiloh Jolie-Pitt

OSOBNOST 14.1.2009 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: krásná

    Jestli má pusu po mámě, tak to jí musí mít přifouklou silikonem
  • wendy92

    Re: haha

    Uklidni se. Toto nejsou celebrity.cz ale osobnosti.cz. Podívej se do slovníku, je to rozdíl. Je tu spoustu slavných dětí, ptž brzo budou slavný taky. Proč tu asi jsou děti Michaela Jacksona? Taky to nejsou "celebrity". Ale mají právo tu být, ne?
  • martinkooooooo

    haha

    toto nieje celebrita !!
  • jessw

    Jess

    Nemužu si pomoct, ale na některych fotkach mi hrozně připomína tátu Angeliny...na jinejch Angelinu a na druhy zas Brada, je prostě namíchana :)
  • "osobnost"

    je velmi podarena a zlatulinka,ale uz osobnost? nuz,co uz...
  • Re: Knox a Vivi

    Jsou tady všechny děti co maj na osobnostech když se koukáte a pamatujete si jejich jména těm adoptovanjch je: 6 let, 8 let a pak myslim 4. A jejich dětem 3 roky nejstarší dceři a dvojčatum 1 rok:) To víš to si musíte pamatovat. Ale stejně jsou nejlepší v Londýne v Muzeu Madame Tussauds:D
  • Re: krásná

    To je pravda, pusu po mámě, oči krásný a ještě bude blondýnka....prostě krásná holčička:-)
  • iwetka.v

    krásná

    ta až vyroste, tk bude ještě hezčí než její mamka Angie :) roztomiloučká nejvíc :)
  • monikasmajlo

    ne

    teda lidi bez urážky jenže mně se deti Angeliny a Bradda nelíbí *9*
  • wendy92

    Re: Knox a Vivi

    Tak už tu jsou i dvojčata, takže všechny děti Angeliny a Brada. *4*
  • wendy92

    Re: Knox a Vivi

    Však časem je sem můžem dát, ale ty mají 1 rok a to jsou vážně ještě maličký..a taky je problém že nemaj žádný fotky..když se narodila Shil tak byly nový fotky od paparazzi každej týden, a dvojčata mají jen ty po narození a z toho letiště..to je vše..zajímavý..
  • lilonely

    Knox a Vivi

    Škoda, že tady nejsou dvojčátka *9*
  • wendy92

    Re: :)

    tos četla správně *4*
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    hele hrála v nějakym filmu? nekde sem cetla ze prej s Bradem v Benjaminovi..
  • wendy92

    Re: Re: Re: Re: Re: Suri

    A už jsou tu i Maddox a Pax *3*
  • lilonely

    Re: Re: Re: Re: Re: Suri

    Už je tady *4*
  • wendy92

    Re: Re: Re: Re: Re: Suri

    no tak ta přidej ty..od čeho jsou fanoušci...
  • lilonely

    Re: Re: Re: Re: Suri

    Ještě by sem někdo mohl přidat Zumu od Gwen a tak. Založíme Batolata.cz! *15*
  • wendy92

    Re: Re: Re: Suri

    Jo a už tu je i Zahara *4*
  • lilonely

    Re: Re: Suri

    Já vím. Když jsem to psala, tak tady ještě nebyla. A je tady i Kingston od Gwen *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit