Přejít na výpis diskuzí

Shin

OSOBNOST 26.2.2008 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za prvé není emo,za druhé co máš proti emo,my jsme ti nic neudělali,za třetí jedinej debílek jseš tady ty,za čtvrtý on nestojí o to aby ho taková blbka měla ráda a za pátý NAZDAR!!!(jen se prosimtě nevracej)!!!!
  • Takovejch lidí jako ty tu už bylo... Jsi nezajímavá a nudná. Kdyby si radši místo narážek taky něco dokázala.(Jako Shin), kdybys nevěděla.
  • Zato ty seš taková STAR viď??? V tom případě je divný, že tě tady nikdo nezná. Asi to s tebou tak hot nebude...
  • Opravdu. Je to v jednom rozhovoru, kde psali jejich pravý jména a Shin je tam jako Tim Baumann. Nebo si snad budeme myslet, že má 2 identity. To asi těžko....
  • cherrybumbum

    Re: fuj si trapna

    Až na to, že Shin není emo. Někdo si plete dojmy s pojmy. Nikdy nebyl, není a myslím, že ani nebude. Dneska chodí oblečený jako každý jiný obyčejný člověk, což je na jednu stranu škoda. Ale když se ti to nelíbí, tak to nekomentuj. A že je střelec? A co jako?
  • Re: Ee???

    ty debilku podivej se prvni na sebe nez zacnes narazet na druhe;)ses vylizany pako ktere zavidi, nic vic..ty kosmicka buzno.. neni treba se rozcilovat lidi :) je to jen a jen zavist, nic vic :* *13*
  • :*

    hmm luxusní, boží, hezkej a pohlednej kluk co víc říct :D *3*
  • sss

    nechci tady nějak vlnit nebo tak, ale myslim, že jeho pravý jméno nebude Tim Baumann, ale Marcel Gothow, když to má na Twitteru...
  • markeett

    NEMÁTE NĚKDO OBRÁZKY?

    Myslím jak vypadali na začátku.já je poslouchám až teď,tak bych chtěla vidět,jak vypadali předtím....kuju.....dyžtak pls napište na markeett@email.cz
    jinak sou úúúúplně krááásnýý!!!!! *3* *14* *4* *14*
  • markeett

    Re: fuj si trapna

    sama si skur*ená.nelez sem,když se ti nelíbí!!!!!!!!!!!! *16*
  • markeett

    Re: Re: Ee???

    správně!a navíc třeba to říká proto,že sama(ta HANIII-nebo co) vypadá jak...(PÍP) a musí za to nadávat jemu
  • markeett

    Re: Re: Re: Ee???

    když se ti nelíbí,na co sem lezeš?!
  • Re: Shin

    Tim Baumann je jeho pravý jméno!
  • veronnyka

    Re: fuj si trapna

    ty si píča, vole estli nepoznáš emo tak sem nic radši nepiš...
  • fuj si trapna

    bože tenhle debyl je střelec jak já to si děláš kozy ? bože takovej debílek je stejnej jak já možná bych ho měla mít ráda ale smůla nenávidim ho a vlastně nenávidím emouše takže to je přece jasný a skurvená skupina cinema bizarre je skurvená čau
  • veronnyka

    Re: Shin

    a je vůbec jistý jeho skutečný jméno *7*
  • Shin

    newite nekdo jaky ma prijmeni Shin *5*
  • Re: Re: shin je nej ze cinema bizarre!

    pravda *1* *1*
    Shin is best!!!
  • Shin

    hekle ty Silance už mě sereš ty mala piču jedna pokut se ti CB nelíbí tak nelez na jejeich stánrky protože podle mě se ti líbí ale nedokažeš si to přiznat zdar *10* *5* *5* *8*
  • veronnyka

    Re: hnus

    jóó dyž seš tak chytrej/chytrá tak si zkus bubnovat sám/sama!! *16* *16* bych tě chtěla vidět... klidně si to můžeš doma natrénovat doma s vařečkama na hrncích *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit