Přejít na výpis diskuzí

Sia Furler

OSOBNOST 31.12.2012 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Siu mám ráda už dlouho, její písničky mají energii, její hlas je neskutečný, atd... Její písničky I videoklipy mají příběch a I nějaký odkaz který se většinou týká její vudoucnosti, je neuvě`itelně silná, protože si toho prožila hodně nehezlého. Navíc je mi hrozně sympatická, a miluje zvířata
  • Sia je úžasná osoba.....nechápu jak někdo takový může vůbec existovat. Mrzí mě že Siu jsem začala poslouchat až někdy v únoru. Je to opravdu talentovaný člověk.
    Kdo je tady jestě se mnou "Lover"? *14*
  • Sia je skvělá líbí se mi její písničky :) Nepatří mezi ty zpěvačky který se pořád jen ukazujou polonahé... Ona se spíše zabývá hudbou... A Chandelier le uplně boží ! ♥ :)
  • Luky1987
    Sia je dobrá zpevacka a písnicka Chandelier se mi taky moc líbí
  • Sia má fakt super hlas :) její písničky mají energii :) je super ona i všechny její písničky :)
    • naprosto souhlásím *3*
  • Je to opravdu talentovaná zpěvačka :) má originální nádherný hlas a úžasné písničky :) taky mě překvapilo že napsala několik písniček i pro jiné zpěvačky např Diamonds pro Rihannu, nebo Pretty Hurts pro Beyoncé :)
  • Hele ber te to takhle hateři
    Nelíbí=neserte
    Mě se nejvíc líbí chandelier
    Umím ho celý xD
  • Má suprovej hlas je moc dobrá zpěvačka
  • people are soo supit Sia is the best she is the most talented.
    Age is just a number nothing alse people are just jelous and have nothing alse just to hate other. Hater will allways be there but you shine your best and my openion is Sia is amazing
    1. she is talented
    2 amazing singer
    3 best song writer
    4 insirathion
    5 and she is uniqe and that the best thing. *14* *14* *14* *14* *14*
  • je skvela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit