Přejít na výpis diskuzí

Sidonie von Krosigk

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VÁM SE LÍBÍ?! *10* *5* *7* *7* MNĚ TEDA ROZHODNĚ NE!!! *13* *16*
    • skih

      Re:

      no tak at! *15* *3*
    • Re:

      tag to jsi pěknej magůrek!!!! *16*
      • Re: Re:

        mam i dvd a je nej nej nej mululu ju juk svuju butu a to fakt nekecam!!!!!!!!!!!
        • breakout13

          Re: Re: Re:

          hele viddela jsi Bibi Blocksberg 2 Bibi a létající škola ???
        • breakout13

          Re: Re: Re:

          Já takkyyy............. Sidonie je proste nejjjjjjjjjjjjj a nikdo na svete na ni nema.......... *14*
    • seaways

      jo ja jsem ji jsem dal a docela jse mi libý .... jako dalši bezva holky jako je Emma W. Rachel Hurd,Ewa F. a pod. *3*
      • Re: seaways

        Sidonie von Krosigk jeee superrrrrrrrrrrrr *3* *4* *5* *1*
  • Jméno

    Hele nejsem tak blbej, že bych nevěděl jak se jmenuje, ale Korsigk mi nešlo :( Newim proč, protože newim o tom, že by tu někdo měl takový jméno :(
  • lucik200

    H@M

    já jsem byla v německu a tam jsem jela nakupovat do HM a tam jsem ji viděla.má krasnej styl je prostě celá úžasná a byla tam s nějakym klukem třeba je to její přítel. *14* *14* *14*
  • krosigkismylove

    Sidonie

    Ahoj, Sidonie von Krosigk je prostě úžasná a bezva herečka.Moc se mi líbil Film:Bibi Blocksberg a Tajemství Modrých Sov.
    *5*
  • rok

    Jak je napsáno že ta bibi je z roku 2004 tak to znamená že jí tam bylo 14 ale nevipadala no uznejte že vypadala na 11. *13* *1* *3*
    • Re: rok

      Hey holky pridavejte Sidonii Tapety !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* nemá tapety ! *9* *9*
    • breakout13

      Re: rok

      SIdonie krosigk jeste hrala v žabí princ..................A žije v mnichove a ja mam jeji e-mail chcete ho ??....nevim proc ale ona ma asi českej pocitac nebo co ale mluvi nemecky a jeji e-mail je : Sidonie-Bibi-11@seznam.cz prisaham ze je to ona.......taky jsem jeji veliky fanousek a ted jsem jako jeji kamoska napiste ji ! a uvidite sami ... *14*
  • prosiim...

    pls poradi mi nekto, kde bych mohl stahnut nejaky jeji film?? diky moc
  • Happy Birthday SIDONIE ! :) *3*
  • ivulkaaa

    ???

    Nevíte někdo kolik jí bylo když to hrála (BiBi)
    • Re: ???

      si to spočítej ne? když ted ji je 19
      • skih

        Re: Re: ???

        neni ji 19,nybrz 20...neumis cist?! *4* *5*
  • skih

    ---

    hodne darecku *15*
  • hodn štěstí zdraví k narozeninám Sidonie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit