Přejít na výpis diskuzí

Sigourney Weaver

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    ahoj
    já ji mám moc ráda je to skvělá herečka - vypadá jako na 40 ale je o něco starší.
    viděla jsem všechny 4 díly vetřelce a sice sem se u toho klepala strachy ale vždicky když tam přišla tak to ze mě trochu spadlo
    je moc u mě oblíbená *4* *4* *4*
  • O.K.

    Je to skvělá herečka, na svůj věk stále krásná a to i bez plastik(viz Sharon Stone).... Myslím si, že právem má svoji hvězdičku na chodníku slávy
    • Re: O.K.

      je půvabná,nebo se pletu?
  • therexis

    Sigourney

    Nejlepší herečka jakou svět neviděl,ten její výraz,prostě super. Má svůj osobní půvab! Ve vetřekci naprosto nejlepší *14*
  • Luky1987
    Všechno nejlepší
  • Jediny clovek, na kterem si Vetrelec vylamal zuby a za ten vykon budu Pani Weaver uznavat jeste sakramentsky dlouho.
  • Je super

    Už od mala jsem jí ve vetřelci a v krotitelých duchů obdivovala, měla jsem i spoustu článků, ale časem se bohužel někam vytratily. Z hereček je pro mě absolutní špička a neexistuje pro mě jiná, lepší. Miš *5*
  • Tuhle herečku mám ráda, už se mi o ní i zdá.Miluju její horory i filmy třeba:Baby máma,Před svatbou ne,Vetřelec a tak dále.Je fakt super a chci aby v tom pokračovala *3* *3*
  • Charismatická ženština

    Sympatická ženská, vyzařuje z ní chlap, je to silná žena. Do Vetřelců se rozhodně hodila! *14* Přeju vše nej k dnešním narozkám! *14*
  • Sig

    Pro mě, společně s Meryl Streep, je jednička. Vetřelci, Gorily, ad., nádherná doba. Dětství strávené u jejích filmů bylo super. *15*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k šedesátinám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit