Přejít na výpis diskuzí

Simona Fecková

OSOBNOST 20.3.2011 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je dobrá a má někoho muj bracha ne
  • Nevim mě se nikdy nelíbilo někoho urážet a ještě se mi nelíbí ale tohle musím říct já jednou po simoně chtěla autogram na autogramiádě a vona řekla že jsem blbá a namyšlená k*áva
    • fakt
  • SIMONA FECKOVA *14* *14* *14* *6* boze ja zdochnem naj naj naj naj naj spevscka proste ta zboznujem keby si vedela akym tonom to hovorim si proste super som tvoja najvacsia fanusicka boze SIMONKAAAAAA keby si si to citala .... si najjjj jezisi ja neviem co mam povedat si uzasa to sa neda povedat slovami prsote ani nevies ako ta mam rada ale ty si to aj tak nepreciiitas ak si to preciiitass.... takk sa mi ozvi dala by som ti aj moje tel cislo len aby sme sa stretli zboznujem a mam ta velmi rada ... *14* *14* *14*
  • Galisa
    Ahoj Simi. Jsi úžasná. Mám tě moc ráda. Tak čau. galisa
  • Simi, držím pěsti!

    Nikdy jsem nevložila nikde podobný příspěvek, nicméně teď to udělám. Nevím, zda si to přečte člověk, kterému to patří. Ale chci říct Simči, že to vzdala rychle, což mě překvapilo. Netušila jsem, že dál nechce pokračovat. Nicméně pochopení jsem v tom našla. Protože dívat se každý týden "Rytmusovi" do jeho obličeje, asi by mě taky přešla chuť. A jeho jízlivé poznámky včetně té poslední nejsou úplně na místě. Jedna věc je upřímnost, kterou se tak prezentuje a vytváří image. A druhá věc je urážení. Poznámka "Fucková Simona" byla hulvácká a urážlivá. I ten Leoš Mareš má nějaký pud a slavný Patrik se musel omluvit. Rytmus si "nalajnoval" to jak bude vystupovat a jak jeho image bude vypadat. Ale doopravdy je to egoistický hulvát, který si nevidí do huby a on je "pán" (král). Simi, jdi do toho sama. Věřím, že tě někde šikovný producent čeká a jednou si poslechnu tvé album. Jsi šikulka. A co je nejkrásnější - stále si stejná. Nemusíš být za každou cenu osobnost! To by tě jen zkazilo, v porotě si měla toho vzorný příklad. Takže hodně štěstí ti přeji.
  • dany62

    Simča

    Simča je skvělá hrozne dobře zpívá a fandím jí doufám že postoupí co nejdál :) *4*
  • UU

    já jí fandím myslím že by to měla vyhrát *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *5* *5* *5* *5* *5* *3*
  • nnneeejjj

    Jají
  • p.petulkaa33

    ...

    je fakt dobráááá ♥
  • fandění.-.........

    Ahoj všichni,
    podle mě by to simča mohla vyhrát co? vždyť je tam nejlepší :-*
    *1* *4*
    • majademilovato

      Re: fandění.-.........

      taky si myslim Simona je fakt dobrá *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit