Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Simona Krainová je dobrá modelka s českých najlepšia a v pohode

  • Všechno nejlepší k abrahámovinám! 

  • Luky1987

    Je to kočka stále Simona Krainová 

  • hurvinkovamorticie9

    😍😱😈

  • Simona má nádhernou postavu, teď po pravidelném běhání dokonalou. V obličeji se mi docela líbila, když hrála v těch filmech s Vaculíkem a Tofim. Teď vypadá jako babochlap, vůbec nechápu, kdo ji má za krásnou, hrubé rysy, vše umělé... Ale zase je mi sympatičtější než třeba Verešová, ta je sice krásná, ale taaak nesympatická..

  • Luky1987
    Mne příjde Simona Krainová v pohode sympatická, není vubec sobecká a ani špatná není, tak akorát hezká *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Simona Krainová je porád sexica
  • Souhlasím s tím, že je Simona pěkná a vkusná ženská, ale zároveň strašně prostoduchá nána. O to víc kategoričtější v hlásání svých pravd, pravd nevzdělance. Oblbuje mladé holky pozlátkem a povrchností, dokonce by i ráda radila v zařizování domácností. Kde na to přišla, že je kompetentní, že má nějaký extra vkus, že je něčím výjimečná. Je ganz průměrná ve všech ohledech, jen má životní kliku, že jí byl dán Pánem bohem hezký vzhled a od toho se odvíjející kariéra. Kočárek za 50 tis., chata na samotě u lesa zařízená s naprostou absencí vztahu k přírodě. Proč takové kameňáky vytrubuje do světa? Nic nechápe i ve svých letech, ač má 2 děti. Chytrý intelektuál by takovou prázdnou nádobu nesnesl. Nakonec žádné tyto typy nikdy neměla a že těch hochštaplerů bylo.
  • Super holka, vypadá stále líp a líp.
  • http://www.super.cz/263460-myslite-ze-je-to-v-poradku-ctyrlety-syn-krainove-se-stale-nechce-vzdat-dudliku.html
    No tak se zas něco napsalo honem honem největší pecka ve střední europě.
    Nemám jí rád! Nechci o ní číst!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit