Přejít na výpis diskuzí

Simone Simons

OSOBNOST 22.2.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nejleppších

    Simonu Simons považuji momentálně za jednu z nejlepších zpěvaček. Má nádherný barvitý hlas s jedinečnými prvky operního hlasu, který se skvěle poslouchá. Do budoucna se dá od ní očekávat opravdu hodně. Na to, že je teprve v začátcích se nejeví vůbec špatně. Myslím, že nikoho nezklame. Určitě stojí za to se jí věnovat. *4*
    • intoska

      Re: Jedna z nejleppších

      Naprosto souhlasím!!! *3*
    • nightwish-live

      Re: Jedna z nejleppších

      přesně tak *4*
  • nightwish-live

    Tereza

    Protože obě dvě jsou výborné zpěvačky z maximálně výborným hlasem *4* *4* *4*
  • Cokoliv

    Vidíš, já zase nemůžu říct, která je pro mne ta nejhezčí, protože se mi líbí skoro všechny v jejím podání. To jejich nové album je fakt skvělé, hodně agresivní (což je dle mého gusta), jenom je mi líto, že tam Simča ty výšky jejího hlasu vůbec nevyužívá.
  • +

    Zamiloval jsem se do hudby, co hraje Epica a Simone na tom má velkej podíl. Symfonickej metal se špatnou zpěvačkou působí neskutečně trapně, s dobrou naopak úplně fantasticky a tihle Holanďani jsou toho důkazem. Velký plus vidim i v jejím věku, ještě má hodně před sebou. A co se týče Epicy, stala se pro mě po odchodu Tarjy z Nightwish a Vibeke z Tristanie, nejoblíbenější metalovou kapelou současnosti. Ale to už si každý posoudí podle svýho vkusu :)
    • Re: +

      Naprosto s tebou souhlasím, jen se musím zmínit co už jsem tady naznačila, a to, že SS ten svůj krásný hlas na jejich nové desce vůbec, ale vůbec nevyužívá! Dyť ho má tak nádherný. (Veliké minus) *13*
  • SIMONE

    její nejhezčí písnička je duet s raulem šífrsem z primal fear *16* *16*
  • xaviernecrophilly

    !

    Vše nej!!
  • Koncert ve Zlíně

    Na 100% si nejsem jistá tím datumem, ale už mi nabízeli vstupenky na 8.11.2008 do Zlína (Novesta). Už aby to bylo *15* *1*
    • Re: Koncert ve Zlíně

      koncert je 5.11.. Včera jsem si objednal lístky.masters of rock café ve Zlíně
      • Re: Re: Koncert ve Zlíně

        D Í K Y *4*
        • Re: Re: Re: Koncert ve Zlíně

          tak to se tam uvidíme , a pořádně zapaříme *3*
  • nightwish-live

    Tereza

    Co vám všem je,neporávnejte Simone s Tarjou!!!Mají sice podobný hlas ale nemusíte Simone krytyzovat...bez urážky *3*
    • Re: Tereza

      Nikdo ji tady nekritizuje!
  • Simone zpíva nádhěrne, i když jak si to tady čtu, všudy lidi píšou jen o NW. Jo, Tarja zpíva dle mně jako anděl ale Simone není taky špatná. Když poslouchám jak živé, tak studiové nahrávky, má moc hezký hlas. A abych nezapoměla, je to moooc krásná zrzka ;-)
    • neo_ap
      Nemohu jinak, než souhlasit. Ale i tak se mi zdá, že to poslední dobou, jak to jen říci, zkrátka fláká. Retrospect mě zklamal. Udělala z toho show. A mě to nesedlo. A nové album (The Quantum Enigma) i když je úžasné, mi přijde slabé právě v oblasti zpěvu. Opakuji, tohle je jen můj osobní názor. Simone mám rád. Je krásná a sympatická. Jen by měla trochu na tom svém hlasu pracovat.
  • ...

    Nemyslím si, že Epica by byla až tak dobrá. Myslím si, že Simone plně nevyužívá svého nádherného barvitého hlasu jako třeba Tarja Turunen nebo Vibeke Stene. Navíc si myslím, že jejich hudba nemá žádné výraznější prvky a jedna písnička je hodně jako ta druhá, třetí, čtvrtá,... Postrádají výraznější tóny, refrény a tak celkově nápad... Když jsem poslouchala jejich nové CD, téměř nešlo poznat kdy končí jedna píseň a začíná druhá, nebýt kraťučké pomlky mezi nimi... Když posloucháte třeba Nightwish (se kterými je Epica často srovnávána), zjistíte, že srovnávat nelze. Písně Nightwish mají neuvěřitelný náboj, člověku z toho až naskakuje husí kůže (Walking In The Air, Over The Hills And Far Away, Sacrament Of Wilderness a další)... To všechno Epica zatím postrádá. Věřím, že má všechny předpoklady stát se světovou metalovou kapelou číslo jedna a Nightwish klidně i nahradit. Zatím ale ne!!!
    • So všetkým súhlasím až na jednu časť. Piesne Walking In The Air, Over The Hills And Far Away nie sú vytvorené ani napísané Nightwish. Už mnohí iní interpreti pred nimi tieto piesne naspievali. Dokonca Over The Hills And Far Away má tradíciu už z Napoleonovských vojen (viď minisériu Sharp), ale nielen vďaka tomuto seriálu, stačí si to vygoogliť :) tak len toľko som chcela k ich tvorbe, piesne v ich prevedení sú tiež super :D
    • Re: ...

      No nechci ti do toho kecat, ale Epica (vůbec celý styl) je hodně jinde než NG! (Srovnával se hlas, nikoliv texty a styl.) Simonin vzor je ve zpěvu Tarja, ale hudba svým vzorem tkví u drsnějších Norů, takže. Teď mluvím za sebe, když řeknu, že mě z trvdšího oříšku velice svým novým agresivnějším albem potěšili. Je sice pravda, že SiSi s tim hlasem tady toho moc nepředvedla, ale i tak. A s tím jak začíná jedna píseň a končí druhá, ten NG bych tady moc nerozebírala. A nejen oni, myslím, že to má drtivá většina. Co album to určitý styl. (Druhé je jiné, ale přesto ve stejném formátu) *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit