Přejít na výpis diskuzí

Sisa Sklovská

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Siska s námi koncertuje

    Sisa Sklovská s námi (NORTH BIG BAND LITVÍNOV) zpívala, aj s Láďou Kerndlem. Je supr *14*
  • Hej,

    volá,volá Sisa,že by to asi vzala *3*
  • kočičí máma

    Sisa je úžasná v Čardášové princezně, moc ji obdivuji.
    • Re: kočičí máma

      Viděl jsem ji v Čardaš. princezně v pátek: souhlasím je vynikající, bylo mi ji ale líto , že nedostala kytku, pokusím se to nějak napravit. . .
  • hledám

    ahoj všichni,hledám skladbu, kterou zpívala Sisa v pořadu "Nikdo není dokonalý".Je to už asi rok-možná déle a stále mi tato píseň zní v uších a nevím jaký je název, abych si ji mohla koupit.Zřejmě se jedná o úryvek z operety či muzikálu, nevím.
    • Re: hledám

      Jmenuje se, ,,píseň trojdobá,, ale bohužel zatím na žádném CD bohužel nevyšla... *14* píseň je to nádherná *3*
      • Re: Re: hledám

        Pisen, kterou hledas, vysla v limitovane edici na CD Essential roce 2006, kdyz ji chces, napis na info@sisasklovska.com, ostatni informace najdes na oficialnich strankach Sisy Sklovske: www.sisasklovska.com
  • správné jméno

    Když už o někom píšu, aspoň si zjistím jeho jméno... Takže ne Sklovská, ale Sklovska.
  • kočičí kráska

    Paní Sisa je nádherná žena.Tím myslím prostě kočka.A to doslova.Měl jsem možnost vidět její vystoupení live a leckteré čtyřnohé kočky by ji mohly závidět ladnost a eleganci pohybů.Navíc má k těmto zvířátkům kladný vztah.Prostě jestli bych si přál být ve svém životě kocourem (ach ta kastrace),tak jedině u paní Sklovské.Nejen,že bych jako kocour měl fajn zázemí,ale navíc krásnou pANIČKU.Mňau.
  • prodám!!!

    Zdravim všechny! Nechtěl by někdo cd Sisy Sklovské Faces of..., je to asi nějaké reklamní cd má osm písniček-nějaké předělávky a tak. Prodám levně!!!Kdyžtak v případě zájmu pište na můj mail Koprsalova@seznam.cz *4*
  • Pani Sisa,velmi sa mi paci Vas vztah k zivotu.Dnes som videl Novy cas a ste tam velmi velmi pekna.Novinarmi a zavistlivcami sa nedajte odradit.Prajem Vam vela stastnych dni a drzim palce
  • kočky

    siso 9.7.2005 se otvírá první kočičí muzeum v ČR prosím ozvěte se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit