Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skandar keynes es el mejor lo amo con toda mi alma con sus pequitas tan hermosas y su cabello castaño.voy a volverme cantante y actriz para conocerlo,ouedo hasta andar desnuda por londres.i love you skander. *14* *14*
  • kacule o Skandarovi

    Je strašššně sladkej *14* *14* *14*
  • je uplne super.hraje vyborne. nekd bych sechtela s nim setkat. *14* *14* proc nemam tu moznost???????????? *7*
  • Jeho skype

    Ahoj hele znate nokdo jeho skype ja jo ale slibila jsem mu ze ho nikomu nedam .... *15* *3* *3* *9*
    • Re: Jeho skype

      faaaaaaaaaaakt ty mas jeho skyyype ajjjaaaa bysom chcelaaa .....no a co howorite na tru jeho krasawicu total ze opica ze????
    • Re: Jeho skype

      Hm..no a co??? *7* *7* ja mam jeho myspace a vytahuju se stim nekde?? *7* myslim si ,že když chceš nasebe strhnout pozornost tak tady kvaknes ,že mas jho skype aby se vsichnni ptali a prosili te na kolena abys ho jim dala *5* fakt takový lidi občas nenávidim.... *13*
      • janahermiona

        Re: Re: Jeho skype

        ale ona se ptala jestli ho někdo nemá blbče
    • Re: Jeho skype

      Kto vie skype Skandara?Prosím
      Napíšte na petrosa11 to je môj nick potrebujem to prosím
    • roxanda

      Re: Jeho skype

      dej mi pls *14*
    • Re: Jeho skype

      jho a já mám skype africkýho prince mne.. *3*
    • Re: Jeho skype

      ale kdyby ses rozhodla a dala mi ten jeho skype(timto te o nej prosim)dej mi ho vedet na muj mejl sissi0012@seznam.cz
      diky a jeste jednou ti gratuluju k tomu ze mas jeho skype.
      P.S. jak si ho zjistila?
    • Re: Jeho skype

      hele reknu ti to takhle :
      jestli mas skype skutecnyho skandara trochu ti zavidim ,ale jestli mas skype nakyho imitatora skandara tak je mi te lito ptz je videt ze z toho ze mas jeho skype ses upa nadsena
      zaroven ti to preju a zaroven ti to trochu zavidim pozdravuj ho dyztak od vendy
      (diky) *4*
  • ed

    tyjoten je taaak naaadhernej xD fakt tyjo nejviiic ho zeru je stane peknej xD :D:D::D:D
  • Happy birhday
  • Skandik

    *9* proc vdyci vsici nadherny kluci bydli tak daleko... *14* co bych za to dala byt snim aspon chvily sama *10* ale co nejde to..je to pste na .... *9* *9* *7* mno zajimalo by me to...jestli je takovej jako va filmu bo jinaci? *7*
    • to preto byvajú tak daleko lebo česko,Slovensko a ine krajiny v blízkosti su take male že nemaju vela ludí a takych fantastickych chlapcov...ale vo Velkej Británii ona je proste velka a má vela studii,obchodov,mestá...a tak tam byvaju ale američania su zlaty napr.skupina One Direction su tam tiež krásny *7* *15* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit